Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Інтернет з'єднує людей, що знаходяться далеко, але часто роз'єднує з тими, хто знаходиться поруч.

7 вправ для пошуку роботи
09.06.2017 г.

Багато хто з 30-40-річних людей стикається з тим, що їх робота приносить мало задоволення — мало платять грошей, колектив поганий, чи просто все набридло. Приходить час щось змінити, але розібратися в собі буває непросто. Добре, що є кілька способів це зробити...

улюблене заняття

1. Запитайте себе...

  • На яку тему я можу легко прочитати 10 книг, і мені не стане нудно?
  • Чим би я міг займатися п'ять років, не отримуючи зарплату?
  • Чому б я присвятив життя, якби не бракувало фінансів?

Знайти на них відповіді не так просто, але ця інформація може виявитися важливою.

2. Відмовтеся від переконання, що справа життя має приносити гроші

Письменник і журналіст Хантер С. Томпсон якось сказав: "Все, що змушує серце битися частіше, вже варто ваших зусиль".

Чи існують речі, на які ви із задоволенням витрачаєте час і сили, навіть якщо вони не приносять доходу? Неважливо де і як ви заробляєте, головне, що є час на прогрес в улюбленій справі.

3. Визначтеся що вам НЕ до снаги

А що, йти "від противного" — теж спосіб придумати чим займатись. Складіть список професій і занять, які вам не близькі. На контрасті буде легше зрозуміти, що дійсно до душі. Запишіть імена взірцевих для вас профі. Запитайте:

  • Чия професія чи спосіб життя викликає у мене захоплення?
  • В якій області я б хотів спробувати себе, але поки боюся?

4. Знайдіть сфери, на яких ви розумієтеся

як знайти улюблену роботу

Навіть якщо не володієте винятковими здібностями в одній області, ви, напевно, маєте ряд навичок в інших сферах, тому подумайте — може саме там знайдеться ваше "покликання".

Наприклад, випускник факультету управління вміє програмувати і має досвід продажів, то він легко підійде на роль керівника IT-компанії. Успіх не визначається одним талантом або здатністю. Успішні люди демонструють набір навичок, не обов'язково видатних. Комбінація умінь робить людей винятковими.

5. Не чекайте осяяння

Щодня відбувається щось цікаве, відкриваються нові можливості. Що цікаве саме вам потрапляє в поле зору?

Поцікавтеся у близьких і членів сім'ї, в якій царині ви могли б відбутися. Але не сприймайте їх думку занадто серйозно: ніхто не знає вас краще, ніж ви самі. Поговоріть з оточуючими про їх захоплення і професійні заняття. Запропонуйте допомогу в роботі або попросіть про майстер-класи. Експериментуйте з новими заняттями — новий вид спорту, вивчення іноземної мови, ремесло або рукоділля.

6. Згадайте, що ви любили робити в дитинстві

Вам подобалося малювати або писати розповіді? Ліпити з глини? Шити лялькам одяг або майстрували дерев'яні вироби? Якщо ви залишились вірні своїму дитячому захопленню — то чому б цьому заняттю не стати справою життя?!

Погляньте на все під іншим кутом — уявіть, що ви досягли похилого віку. Чим би хотілося займатися у вільний від роботи час?

7. Практикуйте візуалізацію

Уявіть, що ви рано прокинулися, піднялися з ліжка і одяглися. Вам не терпиться приступити до роботи. За вікном світить сонце, ви переступаєте поріг дому. Домалюйте картинку: куди ви йдете? Як виглядає офіс? Чим ви хочете зайнятися сьогодні?

 
« Попередня   Наступна цікавинка »