Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

– Кохана, я хочу трохи пожити для себе.
– Ну, поживи, поки я нафарбуюся...

Алкоголь і знаки Зодіаку
18.02.2015 г.

"Ти мене поважаєш?", — спитає Телець після першого келиха шампанського, а от Діви навіть не покажуть, що вони "під мухою". Як п'ють знаки зодіаку: за кого буде соромно?

Алкоголь діє на всіх по-різному: хтось іде спати після чарки-другої, хтось вимагає продовження банкету, а хтось буде наполягати і приставати зі словами: "Давай ще по одній!"

Овни швидко п'яніють. Якщо ви захочете банкет на всю ніч, представників цього знаку краще не брати з собою, тому що їм достатньо одного келиха вина для втрати контролю над собою. Не дивуйтеся їхнім "настільним" танцям, биттю посуду і вульгарним анекдотам. Овнів-керівників у нетверезому стані краще обходити десятою дорогою, можете почути про себе багато «правди».

Тельці — естети, але тільки на початку свята! Вони не проти випити дорогого вина, але варто їм перебільшити, як вечір закінчиться сваркою, навіть бійкою. Не переживайте, представники цього знаку привід знайдуть. Якщо ви відпочиваєте з Тельцем, зробіть все можливе, щоб він не вплутався в конфлікт. О, ще п'яні Тельці люблять танцювати і співати, вони впевнені, що роблять це красиво!

Близнюки — любителі тостів! У них в арсеналі тости на всі випадки життя, правда, половину з них вони не скажуть, тому що часто швидко п'яніють і йдуть спати. Якщо Близнюки п'ють, значить, є вагома причина, найчастіше це душевні рани і несправедливість життя. Представники цього знаку під дією алкоголю люблять фліртувати.

Раки самі знають, що їм ні в якому разі не можна перевищувати допустиму дозу, але якщо веселощі ллються рікою, їм вже все одно, от тільки потім починаються сльози і розповіді про те, що "життя така складна штука". Раки під градусом швидко втрачають самоконтроль і стають самими чесними людьми. Готові говорити правду всім в очі. На ранок їм дуже соромно!ЛевЛеви знають свою міру в алкоголі. Вони не люблять втрачати самовладання, бо сильно дорожать своїм авторитетом серед друзів. Їм важливо, як вони будуть виглядати, тому танці на столах ви точно не побачите.

Леви вміють веселитися, але стримано!

Діви п'ють багато, але по них ніколи не визначиш п'яні вони чи ще ні! Вони з усіх сил намагаються не показувати, що перевищили допустиму дозу. Якщо язик заплітається, вони будуть мовчати, щоб не видати себе. Часом п'яні Діви бояться самі себе. Так-так, були випадки, коли представники цього знаку робили такі вчинки, які від себе ніколи не очікували.

Якщо Терези йдуть у гості — беруть тільки свої чарки, тому точно знають міру і сильно бояться похмілля, яке у них протікає болісно і з розсолом. Часто Терезам все одно що пити, аби було весело. Вони першими починають співати за столом!

Скорпіони часто розцінюють алкоголь, як спосіб зняти стрес, позбутися проблем і занепокоєння. Це той знак Зодіаку, який на святах починає споювати тих, хто не хоче пити. Якщо почуєте: "Давай, не ламається і пий", — це Скорпіони! Так, вони дуже приставучі!

Стрільців приваблюють нові напої. Вони не бояться пробувати навіть те, що бачать вперше. І "під келихом" стають душею будь-якої компанії. Якщо Стрілець перебрав, значить, готуйтеся почути всю правду про себе!

Усі свята Козорога починаються зі слів: "НІ-НІ! Я сьогодні не п'ю!" А через 5 хвилин: "Чому ніхто не наливає?" Насправді, це найстійкіший знак Зодіаку. Вони п'ють ром і горілку, їм потрібні напої міцніше, тому як пляшка шампанського "замало буде".

Водолії люблять "алкогольні тусовки", їх приваблює атмосфера веселощів, але вони не в захваті від горілчаних виробів. До того ж, представники цього знаку точно знають, що таке похмільний синдром. Ранок після свята вони зустрічають з таблетками, розсолом і компресом на голові.

Рибам пити не можна! Саме вони в компанії завжди п'ють "на коня". Риб не потрібно примушувати, вони завжди готові пропустити келих-другий за компанію. Їм варто бути обережними зі спиртним, інакше є ймовірність звикання.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »