Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Дивись на життя веселіше: наступив на граблі – насолоджуйся феєрверком!

Банки і грабіжники
26.06.2019 г.

пограбування банкуРозповідають, що колись у далекій провінції грабіжники зайшли в банк. Один з них крикнув на вході: "Не рухатися! Гроші належать банку, а життя належить вам!" Всі присутні смирно лягли на підлогу.
Це приклад того, як термін змінює сприйняття світу.

Одна жінка провокативно лягла на стіл, але грабіжник сказав їй: "Це пограбування, а не згвалтування. Поводьтеся відповідно!"
Це приклад того, як повинен вести себе професіонал — концентруватися на цілі.

В процесі втечі з місця пограбування, наймолодший з грабіжників (з академічним ступенем) сказав найстарішому, який ледь закінчив початкову школу: "Агов, дідусю, може порахуємо, скільки ми взяли?" Старий відповів сердито: "Не будь дурнем, тут дуже багато грошей, щоб їх перераховувати. Почекаємо, поки оголосять в новинах скільки банк втратив".
Це називається досвід — на сьогоднішній день досвід важливіший за вчену ступінь.

Після того, як грабіжники зникли, директор банку сказав бухгалтеру, щоб той зателефонував у поліцію. Бухгалтер відповів: "Почекай, давай спочатку додамо до вкраденої суми ті 5 мільйонів, які ми викрали минулого місяця і скажемо, що їх теж вкрали".
Це називається — використовувати будь-яку можливість.

Назавтра в новинах оголосили, що банк був пограбований на суму 100 мільйонів. Грабіжники перерахували здобутки, виявили лише 20 мільйонів і почали бурчати: "Ми ризикували життям через нещасних 20 мільйонів, в той час, як банківське начальство викрало 80 мільйонів, не моргнувши оком. Напевно краще вивчати, як працює система, замість того, щоб бути простим грабіжником".
Це називається: "Знання — сила!"

Директор банку був дуже задоволений, а особливо тим, що його втрати на біржі були замасковані пограбуванням.
Це називається – не боятися ризику.

Дай людині пістолет — вона зможе пограбувати банк.

Дай людині банк — вона зможе пограбувати всіх!

 
« Попередня   Наступна цікавинка »