Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Мимолетная Цитатка :0)

Нужно быть немного похожими, чтобы понимать друг друга, но нужно быть немножко разными, чтобы друг друга любить. (Поль Жеральди)

Ідеальний коктейль для кожного знаку Зодіаку
05.05.2015 г.

Для кожного знаку Зодіаку є свій напій, який відповідає його уподобанням та смакам. Загальновідомо, що чоловічі напої це — пиво, коньяк, горілка, і чоловіки, здебільшого, п'ють їх в чистому вигляді.
А оскільки мова піде про коктейлі, тому цей матеріал присвячується жінкам. Будьмо, дівчатка!

Повні Овни

коктейль для Овна

Овни завжди вирують ідеями та енергією — це гарно, але хоч інколи потрібно винагородити себе невеликою перервою. Заспокойте свій розум, розслабтеся, зробіть глибокий вдих, подумайте про життя, і зробіть великий ковток Long-Island Ice Tea, який є ідеальним напоєм для Вас. Коктейль має правильні пропорції алкоголю та смаку, який надихне Вас на ще кілька геніальних ідей.

Тьолочки :)

коктейль для Тельця

... ой, Тельці, коли справа доходить до пиття, роблять це повільно. П'ють, щоб насолоджуватися, а не напиватися. Гарна музика, весела компанія друзів, з якими гарно десь "повисіти", хороший напій — те, що робить Вас щасливим. Ваш ідеальний коктейль — Pina Colada — густий, охолоджений, насичений фруктовими ароматами напій з білим ромом і кокосовими вершками!

Близнючки

коктейль для Близнюків

Дуже соціальні жіночки, люблять спілкуватися, сміятися і насолоджуватися кожної хвилини свого часу, проведеного тут, на планеті Земля. Близюк — вільний дух, який уявляє, мріє і думає тільки про краще.
Як для жінки, яка має гарний смак у виборі, ідеальний коктейль — фруктовий Мартіні, що представляє собою суміш різних соків, фруктових лікерів і настоянок.

Рак (чи то поза, чи то як? :)

коктейль для Рака

Коли п'є емоційна Ракиня — її почуття беруть верх над нею. Вона або стає дуже щасливою, або тоне у власних проблемах. Тому треба пити те, що підніме не тільки настрій, але і зробить вас оновленою. Ваш ідеальний коктейль — Caipiroska, яка 100-відсотково задовольнить ваші смаки і потреби. Цей приторно солодкий лікер триматиме вас насторожі і не дозволить ныкому думати про Вас, як про особу, яка "хильнула зайвого".

Світська Левиця

коктейль для Лева

Харизматична Левиця, йдучи в бар, привертає до себе постійну увагу. Вона любить хороший напій, мало говорити і робити кокетливі сигнали тому милому хлопцю, який сидить за її столом.
Знаєте який її ідеальний коктейль? Фруктовий пунш з горілкою Sex On The Beach, звичайно! Так, цей напій був винайдений саме для Вас, шановна й вишукана пані Левице!

Діва мінлива

коктейль для Діви

Хто б подумав, що у витонченої Діви, виявляється, є велика "питна" здатність... Діва п'є, насолоджуючись і святкуючи, і кожен з її "запоїв" гарно запам'ятовується. Її ідеальний коктейль — пряна Кривава Мері: кожен ковток відчувається інакше, бо час проведений з Дівою — завжди щось нове, з гумором і легкістю.

Кози-Терези

коктейль для Терези

Терези справді гарно проводять час на вечірках: поринають у музику, танцюють, підтримують розмови з друзями і насолоджуються кожним ковтком Дайкірі — напоєм солодким і охолоджено-розслабляючим, зовсім як риси індивідуальності Терезів, які так приваблюють багатьох людей.

Разючі Скорпіонихи

коктейль для Скорпіонки

Скорпіонка — сильна особистість. Що їй потрібно в кінці дня, так це напій-антистрес. Щось таке, наповнене смаком, яке повільно п'ється і допомагає розслабитися, щось накшталт Сангрія. Солодкість фруктів в поєднанні з ароматом вина (краще червоного) буде ідеальним вечірнім напоєм!

Неслухняна Стрільчиня

коктейль для Стрільчині

Жінка-Стрілець — королева вечірок, і вона знає це. З нею приємно, весело і кумедно. Любить пропустити чарочку алкоголю і заохочує до цього друзів. Текіла — її річ! Хвилююче збудження відчувають ті, хто бачить як Стрільчиха робить одне за одним Tequila shots. Але цим жіночкам треба бути обережними з текілою, щоб решту вечора і ночі не провести в обнімку з "порцеляновим чаном".

Кльова Козерожиця

коктейль для Козерога

Ти запальна натура, Козеріжка. Вечірки з тобою дуже веселі. Ніколи не знаєш чого від тебе чекати, коли йдеш з тобою гуляти. Але всі знають, що вечірка з тобою буде епічна!
Існує тільки один коктейль, який підходить тобі найкраще, і це — Мохіто! Яскравий, як і твоя особистість, світлий, смачний і освіжаючий — точно Ти!

Мінлива Водолійка

коктейль для Водолійки

Коли вона щаслива — з нею супер-весело, а коли похмура — то хоч не підходь, але краще — перемогти стрес і покращити настрій та запалювати!
Ідеальний коктейль — Маргарита! Так багато ароматів, об'єднаних в одному келиху — ідеальне задоволення для ваших смакових уподобань і гарного настрою!

Золота Рибка

коктейль для Рибки

Ви, можливо, прохолодні і зібрані більшість часу, і дуже перебірливі щодо того з ким піти на вечірку. Але алкоголь зробить вас більш відкритими і допоможе перетворитися на зірку танц-полу!
Риби — упевнені дівчата з правильним напоєм в руці, яким є Cosmopolitan — солодкий смак соку журавлини, змішаний з горілкою і збалансованою кількостю соку лайма робить цей напій дуже освіжаючим і смачним.

 

Поделитесь с друзьями хорошим настроением, вот Вам кнопочки:

« Попередня   Наступна цікавинка »