Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Мимолетная Цитатка :0)

Девушка, которую любишь, это та, с которой забываешь об идеальной!

Тест з трьох питань визначить ваш інтелект
04.08.2019 г.

IQ testАмериканський професор Массачусетського технологічного інституту (MIT) Шейн Фредерік розробив короткий IQ тест, який визначить рівень інтелекту людини, виходячи з трьох питань, пише The Mirror.

Цей тест прозвали "Тест на когнітивне відображення". Вперше він був вперше реалізований у 2005 році, але лише недавно він з'явився в Мережі.

Як зазначається, для дослідження Фредерік зібрав 3 тис. осіб з різних областей освіти і запропонував пройти тест. Результати сильно здивували вченого. Виявилося, що 83% опитаних зазнали невдачі. Тільки 13% учасників змогли вырно відповісти на наступні три питання:

  1. Тенісна ракетка і тенісний м'ячик разом коштують $1,10. Ракетка дорожче м'яча на один долар. Скільки коштує м'яч?
  2. П'ять машин текстильної фабрики виробляють п'ять речей за п'ять хвилин. За скільки хвилин 100 машин виготовлять 100 речей?
  3. На озері росте латаття. Кожен день його кількість збільшується вдвічі. Відомо, що латаття повністю покриє всю поверхню озера за 48 днів. Скільки днів потрібно лататтю, щоб покрити половину озера?

Відповіді - далі...

 
Ефект якоря
14.07.2019 г.

ефект якоря
Фраза "дивлячись з чим порівнювати", має особливе значення для психологів, які вивчають ефект якоря (не плутати з псевдонауковим терміном з НЛП). Ефект якоря найпростіше пояснити за допомогою класичного експерименту...

 
Жизненный цикл
23.01.2019 г.

До 7 лет

Сильная связь с матерью. Горизонтальное познание мира. Создание чувств. Запах матери, молоко матери, голос матери, тепло матери, поцелуи матери являются первыми ощущениями. Период, как правило, заканчивается вылуплением из защитного кокона материнской любви и открытием более или менее холодного остального мира.

От 7 до 14 лет

Сильная связь с отцом. Вертикальное познание мира. Создание личности. Отец становится новым исключительным партнером, союзником в открытии мира вне семейного кокона. Отец расширяет защитный семейный кокон. Отец становится ориентиром. Мать была любима, отец должен быть обожаем.

 
Йог
09.12.2017 г.

йогКожна людина, яка прагне досконалості, має стати,
по-перше, — лікарем, який лікує своє тіло;
по-друге — фахівцем з граматики, який стежить за своєю мовою;
по-третє — філософом, який очищає свою свідомість і сягає Абсолютної істини.

В житті такої людини немає місця фізичним недугам, байдужості до самопізнання і безладній мові. Саме таку людину мудрець Патанджалі називав йогом. І яким би видом йоги, духовної практики людина не займалася, все сказане вище можна повністю застосувати до неї.

 
Притча: мільйонер у ресторані
18.10.2017 г.

Притча про мільйонера і офіціанта у рестораніПісля обіду в ресторані мільйонер залишив 5 доларів чайових офіціанту. Було помітно, що офіціант дуже здивувався. Мільйонер спитав: "Щось не так?"

— Учора до нас приходила ваша донька і залишила 500 доларів чайових. А ви, найбагатша людина нашого міста, даєте лише 5 доларів на чай. Дивно...

Чоловік посміхнувся:
— Так, адже її батько — мільйонер, а я — син столяра.

Мораль: коли людина своїм розумом і руками заробляє мільони — вона знає ціну кожному заробленому центу.

 
Футбольні вболівальниці
29.06.2017 г.

Хто сказав, що жінкам не подобається футбол? Деякі з них ще азартніші за чоловіків. Дивимося...

 
7 вправ для пошуку роботи
09.06.2017 г.

Багато хто з 30-40-річних людей стикається з тим, що їх робота приносить мало задоволення — мало платять грошей, колектив поганий, чи просто все набридло. Приходить час щось змінити, але розібратися в собі буває непросто. Добре, що є кілька способів це зробити...

улюблене заняття

 
Що не так з твоєю дівчиною (аналіз за Зодіаком)
26.05.2017 г.

Овен — владна, імпульсивна і нетерпляча. Ця дівчинка не буде думати двічі, якщо справа дійде до проколювання шин твоєї машини або втоплення твоїх гаджетів у ванній. Вона недисциплінована і відважна. Все, що спочатку здавалося веселим і безтурботним, через якийсь час вдарить тебе бумерангом, варто лише переступити межу. Якщо ви розлучитеся, всі її профілі в соцмережах будуть говорити про те, яке її життя повне цікавих моментів і крутих друзів, аби викликати у тебе заздрість. У конфлікті вона буде дивитися в бік твоїх найдорожчих серцю речей, щоб якомога сильніше тобі нашкодити.

 
Рейтинг дружин за знаком Зодіаку
28.03.2017 г.

Перелік подається за степінню збільшення привабливості дружини, тобто від "таких собі" до найкращих ))

 
Тест "Улюблене дерево"
30.10.2016 г.

Яке з дерев Вам подобається більше? Виберіть одне з дерев і прочитайте тлумачення психолога.
тест улюблене дерево

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 20 из 113