Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. (Ліна Костенко)

На що вплинув розмір конячої дупи
14.03.2022 г.

римська колісницяАмериканські космічні кораблі мають діаметр 14,55 футів. Дизайнери хотіли б зробити їх ширшими, але не можуть. Чому? Справа в тому, що кораблі транспортуються до місця складання на залізниці. Відстань між рельсами стандарт: 4 фути 8,5 дюймів. Тому дизайнери можуть зробити кораблі шириною лише 14,55 футів, інакше було б неможливо перевезти.

Виникає питання: чому стандартна відстань між рейками становить рівно 4 футів 8,5 дюймів? Звідки ця цифра?

 
8 березня
08.03.2022 г.

В яких країнах світу святкують 8 березняУ 1857 році в Нью-Йорку жінки дійсно протестували, але були це не текстильниці, а повії. Жінки найдавнішої професії вимагали виплатити зарплату матросам, які скористалися їх послугами, але не мали грошей заплатити.

У 1894 році, 8 березня, в Парижі повії знову провели демонстрацію. На цей раз вони вимагали визнати їх права нарівні з тими, які шиють одяг або печуть хліб, і заснувати спеціальні профспілки. Це повторилося і в 1895 році в Чикаго, і в 1896 в Нью-Йорку - незадовго до пам'ятного з'їзду суфражисток в 1910 році, де і було вирішено оголосити цей день жіночим і міжнародним, як це запропонувала Цеткін.

 
Матеріальну базу соціалізму будували... американці
14.02.2022 г.

Горьківський автозаводСаме так, капіталісти зі США плюс дешева праця зеків - матеріальна база СРСР.

Для тих, хто ще не знав...

  • Знаменитий Сталінградський тракторний завод був повністю збудований у США, демонтований і на 100 судах перевезений і зібраний в СРСР.
  • "Дніпрогес" побудувала американська фірма Cooper Engineering Company (та німецька компанія Siemens). На цьому заводі створили перші танки.
  • Горьківський автозавод (ГАЗ) був побудований американською компанією Austin.
  • АЗЛК збудовано за проектом Форда. Знаменита Магнітка - точна копія металургійного комбінату в Гері, штат Індіана.
  • Фірма Albert Kahn Inc. спроектувала та побудувала 500 радянських підприємств!
 
Українські прізвища
29.09.2021 г.

Українські прізвищаВ Україні історично й офіційно усталеним є тричленне найменування особи: прізвище, ім’я та ім’я по батькові. Кожна складова цієї назви – це не просто набір звуків, а ціла легенда про ваш рід, про ваших пращурів. Хочете переконатися? Спробуємо це довести на прикладі прізвищ.

 
Жадібність завжди карається
22.09.2021 г.

присягнути на БібліїОдин купець їхав у Франкфурт на ярмарок і дорогою, на вулиці одного з селищ, загубив гаманець, в якому було 800 гульденів. Значна сума як на ті часи. Кінь тоді коштував 40 гульденів (Біблія Гутенберга коштувала 100 гульденів в пергаменті і 46 гульденів на папері). Тому втрата грошей, за які можна було придбати 20 коней, це, самі розумієте, прикра втрата.

Йшов тою дорогою місцевий тесля і знайшов важкенький гаманець. Приніс його додому. Нікому про нього не сказав, а заховав в очікуванні появи господаря втраченого гаманця — доведеться ж віддавати. А якщо не зголоситься — то інша справа. Та за будь-яких обставин треба почекати...

 
Тест з чоловічками
18.06.2021 г.

Тест з чоловічками

Оберіть чоловічка, який вам найбільш імпонує. Результат читайте далі...

 
Телескоп на России запрещен
18.06.2021 г.

У меня была такая история. Году примерно в 2008 или 2009 я по роду тогдашней своей работы довольно часто и более или менее надолго (2-3 недели) ездил в командировки в Белгород. Привозили на машине из Москвы разное совершенно дурацкое оборудование и развешивали его на неком никому не нужном объекте. А в то время я сильно увлекался астрономией. И привозил с собой всякие железяки для астрофото. Днем мы пахали, потом возвращались в гостиницу и ужинали. А еще потом мои коллеги разбредались по номерам гостиницы, а я грузил в машину свои астрожелезяки и ехал в поле фотографировать небо. Небо в районе Белгорода темное, засветки мало. Километров за 20-30 отьедешь - и красота: хочешь - фоткай небо, а хошь - просто гляди в телескоп (у меня 5-дюймовый Ньютон). Если было небо, я выезжал и наслаждался.

И вот один раз стою я в чистом поле и фоткаю Туманность Андромеды...

телескоп

 
Ефіопська раса
08.06.2021 г.

ефіопкаЕфіопська раса (східно-африканська раса) — мала раса з перехідними рисами обличчя, що має ознаки негроїдної раси і європеоїдні риси. Походження ефіопської раси в даний час залишається вкрай дискусійним...

 
Ледарі і нероби
14.09.2020 г.

Ледарі і нероби

До ледарів і нероб працьовитий український народ завжди ставився з осудом. Лінь дошкульно висміюють народні прислів'я та приказки...

 
Таку країну проСССРали!
04.07.2020 г.

Туалетний папір на Галичині

Чи є щось огидніше за всезеленську дурнувату владу? Так. Це — поява у владних кабінетах медвечуківсько-портновських зажопистів з шаріями, для яких совок є непоправною втратою, а Україна ідеальною державою, де для їх повного щастя є тільки одна проблема — українці. Без українців вони готові відродити в Україні совок і готові зробити все, щоб українським тут, навіть, і не пахло.

Тому розганяється ностальгія за сесесерівським життям зі всіма його примарними перевагами і принадами: пломбір, ковбаса і подібний художній свист.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 20 из 121