Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

– Кохана, я хочу трохи пожити для себе.
– Ну, поживи, поки я нафарбуюся...

Тест з чоловічками
18.06.2021 г.

Тест з чоловічками

Оберіть чоловічка, який вам найбільш імпонує. Результат читайте далі...

 
Телескоп на России запрещен
18.06.2021 г.

У меня была такая история. Году примерно в 2008 или 2009 я по роду тогдашней своей работы довольно часто и более или менее надолго (2-3 недели) ездил в командировки в Белгород. Привозили на машине из Москвы разное совершенно дурацкое оборудование и развешивали его на неком никому не нужном объекте. А в то время я сильно увлекался астрономией. И привозил с собой всякие железяки для астрофото. Днем мы пахали, потом возвращались в гостиницу и ужинали. А еще потом мои коллеги разбредались по номерам гостиницы, а я грузил в машину свои астрожелезяки и ехал в поле фотографировать небо. Небо в районе Белгорода темное, засветки мало. Километров за 20-30 отьедешь - и красота: хочешь - фоткай небо, а хошь - просто гляди в телескоп (у меня 5-дюймовый Ньютон). Если было небо, я выезжал и наслаждался.

И вот один раз стою я в чистом поле и фоткаю Туманность Андромеды...

телескоп

 
Ефіопська раса
08.06.2021 г.

ефіопкаЕфіопська раса (східно-африканська раса) — мала раса з перехідними рисами обличчя, що має ознаки негроїдної раси і європеоїдні риси. Походження ефіопської раси в даний час залишається вкрай дискусійним...

 
Ледарі і нероби
14.09.2020 г.

Ледарі і нероби

До ледарів і нероб працьовитий український народ завжди ставився з осудом. Лінь дошкульно висміюють народні прислів'я та приказки...

 
Таку країну проСССРали!
04.07.2020 г.

Туалетний папір на Галичині

Чи є щось огидніше за всезеленську дурнувату владу? Так. Це — поява у владних кабінетах медвечуківсько-портновських зажопистів з шаріями, для яких совок є непоправною втратою, а Україна ідеальною державою, де для їх повного щастя є тільки одна проблема — українці. Без українців вони готові відродити в Україні совок і готові зробити все, щоб українським тут, навіть, і не пахло.

Тому розганяється ностальгія за сесесерівським життям зі всіма його примарними перевагами і принадами: пломбір, ковбаса і подібний художній свист.

 
Три фільтри Сократа
12.04.2020 г.

СократОдного разу знаменитий грецький філософ Сократ (469-399 рр. до н.е.) зустрів на вулиці знайомого, який спитав:
— Сократ, знаєш, що я тільки що почув про одного з твоїх учнів?
— Стривай. Перш, ніж ти мені щось розповіси, нехай твоя новина пройде через "потрійний фільтр". Перший фільтр — правдивість. Чи ти абсолютно впевнений, що те, що ти збираєшся мені розповісти, є абсолютною правдою?
— Ні, Сократе, я почув про це від одного знайомого і вирішив...
— Отже, ти точно не знаєш чи то правда. Тоді давай застосуємо другий фільтр — доброчесність. Те, що ти збираєшся мені сказати про мого учня, — це що-небудь хороше?
— Ні, якраз навпаки...
— Отже, ти хочеш мені сказати про нього щось погане, але ти не впевнений, чи правда це. Однак, ти, як і раніше, можеш пройти випробування і повідомити мені цю інформацію, якщо вона пройде через третій фільтр — корисність. Чи принесе мені користь твоє повідомлення?
— Скоріш за все, ні...
— Таким чином, — підвів підсумок Сократ, — якщо ти збираєшся розповісти мені щось негативне, неправдиве і некорисне про мого учня, то навіщо це розповідати взагалі?
— Так, Сократе, як завжди ти абсолютно правий.

Саме тому Сократа вважали великим філософом і дуже поважали.

Цікаво, що того дня Сократ так і не дізнався, що його учень Платон переспав з його дружиною Ксантіппою.

 
Тест з трьох питань визначить ваш інтелект
04.08.2019 г.

IQ testАмериканський професор Массачусетського технологічного інституту (MIT) Шейн Фредерік розробив короткий IQ тест, який визначить рівень інтелекту людини, виходячи з трьох питань, пише The Mirror.

Цей тест прозвали "Тест на когнітивне відображення". Вперше він був вперше реалізований у 2005 році, але лише недавно він з'явився в Мережі.

Як зазначається, для дослідження Фредерік зібрав 3 тис. осіб з різних областей освіти і запропонував пройти тест. Результати сильно здивували вченого. Виявилося, що 83% опитаних зазнали невдачі. Тільки 13% учасників змогли вырно відповісти на наступні три питання:

  1. Тенісна ракетка і тенісний м'ячик разом коштують $1,10. Ракетка дорожче м'яча на один долар. Скільки коштує м'яч?
  2. П'ять машин текстильної фабрики виробляють п'ять речей за п'ять хвилин. За скільки хвилин 100 машин виготовлять 100 речей?
  3. На озері росте латаття. Кожен день його кількість збільшується вдвічі. Відомо, що латаття повністю покриє всю поверхню озера за 48 днів. Скільки днів потрібно лататтю, щоб покрити половину озера?

Відповіді - далі...

 
Ефект якоря
14.07.2019 г.

ефект якоря
Фраза "дивлячись з чим порівнювати", має особливе значення для психологів, які вивчають ефект якоря (не плутати з псевдонауковим терміном з НЛП). Ефект якоря найпростіше пояснити за допомогою класичного експерименту...

 
Жизненный цикл
23.01.2019 г.

До 7 лет

Сильная связь с матерью. Горизонтальное познание мира. Создание чувств. Запах матери, молоко матери, голос матери, тепло матери, поцелуи матери являются первыми ощущениями. Период, как правило, заканчивается вылуплением из защитного кокона материнской любви и открытием более или менее холодного остального мира.

От 7 до 14 лет

Сильная связь с отцом. Вертикальное познание мира. Создание личности. Отец становится новым исключительным партнером, союзником в открытии мира вне семейного кокона. Отец расширяет защитный семейный кокон. Отец становится ориентиром. Мать была любима, отец должен быть обожаем.

 
Йог
09.12.2017 г.

йогКожна людина, яка прагне досконалості, має стати,
по-перше, — лікарем, який лікує своє тіло;
по-друге — фахівцем з граматики, який стежить за своєю мовою;
по-третє — філософом, який очищає свою свідомість і сягає Абсолютної істини.

В житті такої людини немає місця фізичним недугам, байдужості до самопізнання і безладній мові. Саме таку людину мудрець Патанджалі називав йогом. І яким би видом йоги, духовної практики людина не займалася, все сказане вище можна повністю застосувати до неї.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 20 из 117