Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Женщина не только способна понять самопожертвование: она сама умеет пожертвовать собой. (Иван Тургенев)

Ледарі і нероби
14.09.2020 г.

Ледарі і нероби

До ледарів і нероб працьовитий український народ завжди ставився з осудом. Лінь дошкульно висміюють народні прислів'я та приказки:

 • ледащо — не годне ні на що;
 • у лінивого піч до спини пристала;
 • лінивий спить, аж боки намуляє;
 • лінивому все ніколи;
 • не так лінь, як не хочеться;
 • зачепилася за пень – простояла цілий день;
 • у роботі "ох!", а їсть за трьох;
 • уморився, поки хліба наївся;
 • ледар день гуляє, три — слабкий, а на п'ятий — вихідний.

Інститут мовознавства імені O.O.Потебні НАН України

 
Таку країну проСССРали!
04.07.2020 г.

Туалетний папір на Галичині

Чи є щось огидніше за всезеленську дурнувату владу? Так. Це — поява у владних кабінетах медвечуківсько-портновських зажопистів з шаріями, для яких совок є непоправною втратою, а Україна ідеальною державою, де для їх повного щастя є тільки одна проблема — українці. Без українців вони готові відродити в Україні совок і готові зробити все, щоб українським тут, навіть, і не пахло.

Тому розганяється ностальгія за сесесерівським життям зі всіма його примарними перевагами і принадами: пломбір, ковбаса і подібний художній свист.

 
Три фільтри Сократа
12.04.2020 г.

СократОдного разу знаменитий грецький філософ Сократ (469-399 рр. до н.е.) зустрів на вулиці знайомого, який спитав:
— Сократ, знаєш, що я тільки що почув про одного з твоїх учнів?
— Стривай. Перш, ніж ти мені щось розповіси, нехай твоя новина пройде через "потрійний фільтр". Перший фільтр — правдивість. Чи ти абсолютно впевнений, що те, що ти збираєшся мені розповісти, є абсолютною правдою?
— Ні, Сократе, я почув про це від одного знайомого і вирішив...
— Отже, ти точно не знаєш чи то правда. Тоді давай застосуємо другий фільтр — доброчесність. Те, що ти збираєшся мені сказати про мого учня, — це що-небудь хороше?
— Ні, якраз навпаки...
— Отже, ти хочеш мені сказати про нього щось погане, але ти не впевнений, чи правда це. Однак, ти, як і раніше, можеш пройти випробування і повідомити мені цю інформацію, якщо вона пройде через третій фільтр — корисність. Чи принесе мені користь твоє повідомлення?
— Скоріш за все, ні...
— Таким чином, — підвів підсумок Сократ, — якщо ти збираєшся розповісти мені щось негативне, неправдиве і некорисне про мого учня, то навіщо це розповідати взагалі?
— Так, Сократе, як завжди ти абсолютно правий.

Саме тому Сократа вважали великим філософом і дуже поважали.

Цікаво, що того дня Сократ так і не дізнався, що його учень Платон переспав з його дружиною Ксантіппою.

 
Тест з трьох питань визначить ваш інтелект
04.08.2019 г.

IQ testАмериканський професор Массачусетського технологічного інституту (MIT) Шейн Фредерік розробив короткий IQ тест, який визначить рівень інтелекту людини, виходячи з трьох питань, пише The Mirror.

Цей тест прозвали "Тест на когнітивне відображення". Вперше він був вперше реалізований у 2005 році, але лише недавно він з'явився в Мережі.

Як зазначається, для дослідження Фредерік зібрав 3 тис. осіб з різних областей освіти і запропонував пройти тест. Результати сильно здивували вченого. Виявилося, що 83% опитаних зазнали невдачі. Тільки 13% учасників змогли вырно відповісти на наступні три питання:

 1. Тенісна ракетка і тенісний м'ячик разом коштують $1,10. Ракетка дорожче м'яча на один долар. Скільки коштує м'яч?
 2. П'ять машин текстильної фабрики виробляють п'ять речей за п'ять хвилин. За скільки хвилин 100 машин виготовлять 100 речей?
 3. На озері росте латаття. Кожен день його кількість збільшується вдвічі. Відомо, що латаття повністю покриє всю поверхню озера за 48 днів. Скільки днів потрібно лататтю, щоб покрити половину озера?

Відповіді - далі...

 
Ефект якоря
14.07.2019 г.

ефект якоря
Фраза "дивлячись з чим порівнювати", має особливе значення для психологів, які вивчають ефект якоря (не плутати з псевдонауковим терміном з НЛП). Ефект якоря найпростіше пояснити за допомогою класичного експерименту...

 
Жизненный цикл
23.01.2019 г.

До 7 лет

Сильная связь с матерью. Горизонтальное познание мира. Создание чувств. Запах матери, молоко матери, голос матери, тепло матери, поцелуи матери являются первыми ощущениями. Период, как правило, заканчивается вылуплением из защитного кокона материнской любви и открытием более или менее холодного остального мира.

От 7 до 14 лет

Сильная связь с отцом. Вертикальное познание мира. Создание личности. Отец становится новым исключительным партнером, союзником в открытии мира вне семейного кокона. Отец расширяет защитный семейный кокон. Отец становится ориентиром. Мать была любима, отец должен быть обожаем.

 
Йог
09.12.2017 г.

йогКожна людина, яка прагне досконалості, має стати,
по-перше, — лікарем, який лікує своє тіло;
по-друге — фахівцем з граматики, який стежить за своєю мовою;
по-третє — філософом, який очищає свою свідомість і сягає Абсолютної істини.

В житті такої людини немає місця фізичним недугам, байдужості до самопізнання і безладній мові. Саме таку людину мудрець Патанджалі називав йогом. І яким би видом йоги, духовної практики людина не займалася, все сказане вище можна повністю застосувати до неї.

 
Притча: мільйонер у ресторані
18.10.2017 г.

Притча про мільйонера і офіціанта у рестораніПісля обіду в ресторані мільйонер залишив 5 доларів чайових офіціанту. Було помітно, що офіціант дуже здивувався. Мільйонер спитав: "Щось не так?"

— Учора до нас приходила ваша донька і залишила 500 доларів чайових. А ви, найбагатша людина нашого міста, даєте лише 5 доларів на чай. Дивно...

Чоловік посміхнувся:
— Так, адже її батько — мільйонер, а я — син столяра.

Мораль: коли людина своїм розумом і руками заробляє мільони — вона знає ціну кожному заробленому центу.

 
Футбольні вболівальниці
29.06.2017 г.

Хто сказав, що жінкам не подобається футбол? Деякі з них ще азартніші за чоловіків. Дивимося...

 
7 вправ для пошуку роботи
09.06.2017 г.

Багато хто з 30-40-річних людей стикається з тим, що їх робота приносить мало задоволення — мало платять грошей, колектив поганий, чи просто все набридло. Приходить час щось змінити, але розібратися в собі буває непросто. Добре, що є кілька способів це зробити...

улюблене заняття

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 20 из 114