Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Інтернет з'єднує людей, що знаходяться далеко, але часто роз'єднує з тими, хто знаходиться поруч.

Тест "Улюблене дерево"
30.10.2016 г.

Яке з дерев Вам подобається більше? Виберіть одне з дерев і прочитайте тлумачення психолога.
тест улюблене дерево

 
Щастя йде до тебе
07.10.2016 г.

молекула щастяОсь так виглядає щастя — молекули білка міозина з кулею ендорфіну "за плечима" прямують актиновою ниткою до прекунеусу (внутрішня частина тім'яної кори головного мозку, яка відповідає за щастя).

 
Іван Франко — невідомі факти
26.08.2016 г.

молодий Іван ФранкоВідзначався колосальною працездатністю. За 40 років активного творчого життя кожних два дні виходив новий твір письменника (вірш, новела, повість, роман, монографія тощо). Щороку видавав по 5-6 книжок.

Став першим професійним українським письменником, який заробляв на життя літературною працею.

У гімназії сидів на останній парті, але міг майже дослівно переказати розповіді вчителів на заняттях. У п'ятому класі під час уроків, які вважав нецікавими, читав Шекспіра в німецькому перекладі.

 
Висловлюємося правильно!
02.08.2016 г.

Панове, неодмінно спробуйте висловлюватися саме таким чином — вам це не тільки сподобається, а ще й змінить погляд оточення на вас!

Наприклад, відповідаючи на дзвінок, говорити "Алло" або "Так" стало старомодно. Є інші варіанти: "Уважно вас слухаю!" або можна замінити фразою "Кому я потрібен?", яку промовити з театральним драматизмом... :)

 
Найвищі дівчата
24.07.2016 г.

найвищі дівчатанайвищі дівчатанайвищі дівчата

 
Класифікація жінок за кермом
16.07.2016 г.

Водій

жінка-водійНормальний водій жіночої статі. Водить схожим чином з чоловіками, з притаманними "чоловічому водінню" перевагами й недоліками. І як би чоловіки не заперечували цього факту, такі жінки є — але серед усіх водіїв-жінок їх, нажаль, меншість. Авто у них — абсолютно будь-яке може бути, за винятком найдорожчих (мабуть, дуже дорогі машини негативно впливають на психіку).

 
Як врятуватися від спеки
12.07.2016 г.

спека як врятуватисяНа моє питання: "Чи є у тебе кондиціонер і який саме?" одна моя знайома відповіла: "Я їх не люблю, коли сидиш біля нього — потім хворієш". І дала декілька порад як рятуватися від спеки...

 
Цікава географія
07.07.2016 г.

Захоплююча географіяНа найбільшій кількості мов розмовляє населення Африки — число африканських мов перевищує 2000. Найрідкісніша з них — мова бікья. На цій мові в 1998 році розмовляла лише одна 87-річна бабуся з села на кордоні між Камеруном і Нігерією.

 
Куда бежит девушка?
02.07.2016 г.

куда бежит девушка?

Это еще один тест на определение того, какое полушарие головного мозга у Вас более активно. Подробнее об этом было написано в похожих тестах в какую сторону крутится девушка и куда крутится кот.

 
Жіночі груди подовжують чоловікам життя
20.05.2016 г.

розглядання жіночих грудей подовжує життяЩоденне 10-хвилинне споглядання жіночих грудей подовжує чоловікам життя на 5-7 років. Це довели вчені Чернівецького національного університету під керівництвом професора Г. Вовтушанського. І у нас немає підстав їм не вірити.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 21 - 40 из 121