Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. (Ліна Костенко)

Класификація водіїв
02.07.2016 г.

водіїЗабавна класифікація водіїв-чоловіків за кермом...

Маніяк

Підмітає, чистить, полірує свою машину. Перед виїздом пилососить всю оббивку салонe, сидіння, стійки, стелю, а також все в багажнику. Але їздити не любить, хвилюється на переповнених транспортом вулицях, особливо в пошуках парковки. Але, тим не менш, любить посидіти в автомобілі перед своїм будинком або перед гаражем. Ненавидить пасажирів, навіть своїх родичів — адже від них стільки бруду, пилу, подряпин! Взимку, коли пітніють вікна, вимагає від них, щоб не дихали взагалі, або дихали по черзі!

Садист

Знущається над усіма користувачами доріг — як пішоходами, так і автомобілістами. Ніколи не поступається, нікого не пропускає, тільки заважає, підрізає, наїжджає, вимагає дати дорогу, навіть коли робить потрійний обгін. Перед пішоходами на "зебрі" гальмує в останній момент з моторошним виском шин. Автомобіль потрібен йому лише як засіб прояву та постійного розряду агресії!

Лихач

Прав на керування автомобілем не має, тому що їх у нього вже відібрали! Дзеркало тріснуло, ремені безпеки затягнути або замкнути в замках неможливо. Він лихий гонщик, хоча у його машини гума абсолютно лиса, клаксон не гуде! Проте, нічого не зможе зіпсувати йому насолоду від розкішно-безцільної їзди після трьох-чотирьох пляшок пива!

Консультант

Тимчасово позбувся автомобіля. Їздить поки пасажиром, але безперервно підказує водієві, повчає, робить зауваження, вказує "явні" помилки. Ноги у нього теж постійно сіпаються — "гальмує". Регулярно хапається за кермо, щоб "по-дружньому допомогти і врятувати". Висаджуючись з автомобіля, демонстративно масажує серце і глибоко дихає.

Таксист

Цей тип представляє не лише таксисти, а й водіїв службових автомобілів. "Таксист" вважає, що на дорозі йому все дозволено: розвернутися де завгодно, перебудуватися не дивлячись, припаркуватися де захотілося — він же оре, він на роботі!

Ковбой

Зазвичай має великий лімузин, злегка обідраний і подекуди побитий. Коли підходить до "тачки", б'є з усього розмаху ковбойськими чобітьми по шинам, щоб відразу всі зрозуміли хто тут справжній господар. Любить вискакувати перед перехрестям і підрізати всіх.

Мазохіст

Дуже боїться їздити, але змушений, тому що всі знають, що він "автомобіліст"! Перед кожним виїздом перевіряє всі по черзі: гальма, фари, всі сигнали, систему управління, заглядає в акумулятор. Салон обвішаний різними амулетами і талісманами. Зібравшись, нарешті, зі сльозами на очах прощається з сім'єю і навіть з сусідами. Повертаючи за ріг, або налітає на цвях, або врізається в бордюр.

Трансферт

Він володар вітчизняного автомобіля і від цього дуже страждає. Але він не ідентифікується зі своїм автомобілем, тому намагається його обов'язково перетворити. Трансферт з малих "Жигулів" намагається створити лімузин. Ліпить облицювання від Mersedes, крісла від BMW, дзеркала від Porshe, бампера від Volvo ... Кожну секунду, і вдень, і вночі, він дуже переживає, що щось ще не дороблено.

Нарцис

Безперервно фотографується: в автомобілі, у автомобіля, під автомобілем. У "красеня" і машина — красуня, в блискучому лаку якої можна побачити власне красиве обличчя, підморгує самому собі.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »