Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Успіх не є ключом до щастя. Щастя – найважливіший ключ до успіху. Якщо Вам подобається те, чим Ви займаеєтеся – Ви обов'язково доб'єтесь успіху. (Альберт Швейцер)

Класифікація жінок за кермом
16.07.2016 г.

Водій

жінка-водійНормальний водій жіночої статі. Водить схожим чином з чоловіками, з притаманними "чоловічому водінню" перевагами й недоліками. І як би чоловіки не заперечували цього факту, такі жінки є — але серед усіх водіїв-жінок їх, нажаль, меншість. Авто у них — абсолютно будь-яке може бути, за винятком найдорожчих (мабуть, дуже дорогі машини негативно впливають на психіку).

Невпевнена

невпевнена жінка-водійНайчастіше має маленьку червону машинку "будь-якого кольору" — Гетц, Матіз, Фабія, двохсотий Пижик, Свіфт і т.і. з неодмінною м'якою іграшкою, іноді з цілим зоопарком. В автошколі, швидше за все, вчилася; водіння містом здала з шостого разу, адже після п'яти провалених спроб занесла кому треба "могорича", правила трохи читала. Стаж невеликий, на дорозі її все лякає до істерики. Віддає перевагу їзді в правому ряду, але при вигляді від'їжджаючого автобуса раптово приймає рішення різко перебудуватися лівіше, не дивлячись у дзеркала. У складній ситуації може кинути кермо, щоб схопити улюбленого м'якого ведмедика, притиснути до грудей і закрити очі. Смутно пам'ятає слова інструктора про "перешкоду", але оскільки плутає право-ліво і "дівчатам потрібно поступатися", це правило в звичайному житті не застосовує.

За жодних обставин не відкриє вікно, навіть якщо хочеш сказати їй про спущене колесо або затиснутий дверима поділ сукні, тому що "пристойна дівчина на дорозі не знайомиться, а всім мужикам тільки одного і треба".

В основному через кілька років водіння починає відчувати себе більш впевнено і переходить в категорію 1 або 3, хоча окремі екземпляри залишаються такими назавжди.

Главбух

жінка-водій главбухРоків 35-55. Має автівку від Daewoo Nexia до Volvo. Може бути присутня м'яка іграшка, але тільки одна, а не той плюшевий виводок, як у "невпевненої". В автошколі навчалася. Стаж от 2-3 до 10 і більше років. Її легко визначити за дивною посадкою: або пряма спина впритул до керма, руки зігнуті, голова тягнеться вперед, або відсунута подалі, так що ледь дотягується до керма кінчиками пальців. Кермує дуже вже акуратно, дотримуючись усіх правил дорожнього руху (про неписані не підозрює). Якщо побачить знак "60" — буде їхати 55 про всяк випадок. В правилах дозволено їхати в лівому ряду — буде їхати там з тою ж швидкістю 55 км/год. Її простіше обігнати, ніж вигнати з колії; якщо обігнати не вийде, залишається зітхати і чекати, коли вийде це "чудо" обігнати.

Вікно теж не відкриє, але з-за побоювання: "А раптом грабіжник, а я зарплату в офіс везу".

Бізнесвумен

жінка-бізнесвуманПерехідна стадія від "головбуха" до "крутої чикси" (п.6). Авто у неї дорожче — середнього або бізнес-класу. За звичками аналогічно головбухові, але є деякі ознаки крутизни. Бізнесвумен виглядає пристойно: укладака, манікюр, макіяж, діловий костюм з білою блузкою. Постійно говорить по телефону, іноді абсолютно несподівано може дістати стос документів або подивитися в iPad (ноутбук), щоб звірити цифри бюджету за договором. У пробках фарбує очі/губи/нігті перед важливою діловою зустріччю, тому довго реагує на зміну світлофора. В цілому, ця пані акуратний водій, який використовує машину тільки як засіб пересування з пункту А до пункт Б.

Вікно не відчинить, бо зайнята і їй не до сусідів по трафіку.

Гламурна киця (кісо)

жінка-водій гламурне кісоMini Cooper, Honda Civic-хетчбек, спортивний Mercedes C-класу, влітку — кабріолет. Про автошколу, правила дорожнього руху, будову автомобіля навряд чи чула. Про авто з трьома педалями не чула і вважає, що дві педали — це забагато. Але знає останні колекції Prada, D&G, Manolo Blahnik, і про те, що Каріна сказала Едіку про Лєнчіка, і хто зображений на обкладинці свіжого номера Vogue. Їде або з тусовки до косметолога, або від косметолога до стиліста, а потім на тусовку. В голові: косметологи, тусовки, Vogue, стилісти, колекції, хлопчики, шмаття, дЄвочкі, косметика, мохіто, парфюм, тому їй не до вас, жалюгідні селяни, які плутаються під її довгими стрункими ногами. Цілком ймовірно, що біля неї буде сидіти її бойфренд в квадратненьких окулярчиках, сорочечці поло з піднятим комірцем і білому капелюсі-панамі.

Вікно не відкриє, адже від оточення поганий запах.

Може эволюціонувати в кожен бік: або життя її жорстко навчить, і машини не буде, або перейде в стадію бізнесвумен і крутої чікси, а може проб'ється на телебачення редактором жіногочо глянцю і до старості залишатися пошарпаною, але гламурною кісою.

Крута чікса

жінка-водій крута чіксаМає якийсь із цих: Mercedes, BMW, Lexus, Land Cruiser. Доглянута молода жінка 20-30 років. До автошколи, звичайно, не ходила — права подарували разом з машиною. їй пофіг на все і всіх. Заперечує всі закони — Божі, людські, фізичні, тому на дорозі небезпечна. Увімкнути поворотники — ні, не чула. Підрізати — запросто, адже поспішає на маникюр, до перукаря або на фітнес. У випадку, якщо шляхом зустрінуться дві клінічні круті чікси, які вирішили з'ясувати, хто з них крутіший, краще знайти найближче бомбосховище. Незважаючи на дорожнечу автівки і неналаштований блютус, чікса буде говорити, тримаючи телефон в руці, напевно, щоб всі бачили її 6-й iPhone. Якщо не дай Боже її "скривдити", у відповідь почуєш "щас приїде мій мужчіііііна (вимовляється з придихом) і з тобою, кааазлом, розбереться".

Вікно відкриє тільки щоб своїм верескливим голосом сказати вищезгадану фразу або показати наманікюрений середній палець.

В інші категорії перейти не може; буде тільки старішати, перетворюючись в таку ж тварюку, але 50-60 років з фарбованим волоссям, ботоксом, підтяжками обличчя і все тим же середнім пальцем, але вже з діамантовою каблучкою і подагрою.

Мамця

жінка-водій мамцяВеде авто дуже обережно, але як згажає, що дитині треба нові папмерси, зразу ж повертає до найближчого магазину з третього ряду. Автівка люба, але її легко впізнати за дитячим кріслом і наліпками накшталт "Baby On Board".

"Нічні відьми"

жінка-водій нічна відьмаБабця 70+ за кермом часів далекої юності, яка починала ще на полуторці або лендлізовому Віллісі. Цигарка у куточку рота, підсинене волосся, Волга-24 або Жигулі шостої моделі. Водить природньо, повільно, але надійно і передбачувано.

Профі

жінка-водій профіДасть фору будь-якому мужику і з водіння (водить дуже акуратно, але агресивно, жорстко і швидко), і з матчастини (і з в'язкості масла, заміни свічок, розміру гуми, знає адреси надійних сервісів і розборок екзотичних автівок). Часто вельми приваблива. Авто має будь-яке, знову-таки за винятком найдорожчих. Вікно відкриє, щоб гаркнути на лоха, який забарився.

Джиперша

жінка-водій джипершаЇй off на ваш road, убитий брудний Patrol або Pajero з могутнім кенгурятником, лебідкою і безліччю наклейок "Camel Trophy 2010", "Підкорення Гросглокнер 2015", "Карбон — перевірка на міцність", обвітрені руки, камуфляжні штани і вітровку. Водить добре, але часто забуває, що вона не в лісі або в степу.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »