Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Не кохайте жінок-лікарів, вони кажуть: ”Наступний!”
Не кохайте жінок-продавців, вони говорять: ”Станьте в чергу!”
Кохайте жінок-педагогів, вони говорять: ”Давай повторимо ще раз!” :)))

Корпоративні змагання і топ-менеджмент "по-російськи"
26.01.2016 г.

веселі змагання веслярівОдного разу російська і німецька компанії домовилися провести спільні змагання з веслування на восьмимісних байдарках. Обидві команди довго і наполегливо тренувалися, і коли були на піку форми — влаштували змагання, але... Німці перемогли з перевагою в 1 км. Після поразки російська команда була деморалізована. Топ-менеджмент вирішив з'ясувати причину провалу.

Була створена робоча група для підготовки пропозицій щодо зміни і реструктуризації команди. Після довгих тижнів пошуків встановили, що в німецькій команді гребців семеро і один рульовий, а в російській — один на веслах і сім рульових!

Топ-менеджментом російської компанії була залучена консалтингова компанія для підготовки та проведення реструктуризації команди. Отримавши солідний гонорар і впровадивши показники KPI, ССП та ISO 9001 і провівши маркетингові дослідження, консалтингова фірма дійшла висновку: "Занадто багато співробітників подає команди і занадто мало гребе..."

Після реструктуризації російська команда виглядала так: 4 рульових, 2 старші рульових, 1 рульовий директор і один весляр.

Крім того для весляра була введена персональна система оцінки показників ефективності і розширено коло обов'язків для підвищення його відповідальністі.

Наступного року німецька команда знову переконливо перемогла з відривом у 2 км. У результаті чергової поразки топ-менеджментом російської компанії була найнята консалтингова компанія з аудиту та оцінки ефективності гребців.

Було прийнято рішення розформувати веслову команду... Весляр, як основний винуватець неефективності команди, був звільнений, всі планові інвестиції на 2015-2016 роки у новий човен і весла були скасовані. Рульовим було оголошено подяку, а зекономлені гроші виплачені топ-менеджменту в якості премії.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »