Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

– Кохана, я хочу трохи пожити для себе.
– Ну, поживи, поки я нафарбуюся...

Читайте також
Медоїд
20.02.2022 г.

МедоїдГоловною знаменитістю реабілітаційного центру для диких тварин Мохолохоло (Moholoholo), в Південній Африці є один медоїд. До того ж він - старожил, живе там більше десятка років, і до людей з самого початку ставився зверхньо, тому й потрапив до притулку. А відзначився він численними і успішними втечами з вольєра...

Спочатку вольєр йому облаштували зі смаком - з палицями, камінням, кущиком посередині, щоб не нудьгував. Звір згріб усі камені в один кут і виліз з вольєра назовні.

Прибрали камені. Звір побудував сходи з палиць.

Прибрали палиці. Медоїд наламав нових палиць з куща і повторив попередній крок.

Прибрали кущ. Звір перекинув поїлку, накопав вологої глини прямо в загоні, накатав з неї колобків, почекав, поки висохнуть, закотив їх в кут і виліз, як до цього по каміннях.

Переробили поїлку. В надії, що звір втихомириться або стане розсудливішим, підселили до нього молоду самку. Перше ж побачення закінчилося тим, що медоїд загнав самку в кут, вліз їй на спину і втік.

Показово, що з території центру він втекти ні разу не намагався, метою всіх спроб, була волонтерська їдальня, де він нахабно цупив все підряд і звідки його ситого й задоволеного на руках відносили назад у вольєр.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »