Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. (Ліна Костенко)

Читайте также
Медоїд
20.02.2022 г.

МедоїдГоловною знаменитістю реабілітаційного центру для диких тварин Мохолохоло (Moholoholo), в Південній Африці є один медоїд. До того ж він - старожил, живе там більше десятка років, і до людей з самого початку ставився зверхньо, тому й потрапив до притулку. А відзначився він численними і успішними втечами з вольєра...

Спочатку вольєр йому облаштували зі смаком - з палицями, камінням, кущиком посередині, щоб не нудьгував. Звір згріб усі камені в один кут і виліз з вольєра назовні.

Прибрали камені. Звір побудував сходи з палиць.

Прибрали палиці. Медоїд наламав нових палиць з куща і повторив попередній крок.

Прибрали кущ. Звір перекинув поїлку, накопав вологої глини прямо в загоні, накатав з неї колобків, почекав, поки висохнуть, закотив їх в кут і виліз, як до цього по каміннях.

Переробили поїлку. В надії, що звір втихомириться або стане розсудливішим, підселили до нього молоду самку. Перше ж побачення закінчилося тим, що медоїд загнав самку в кут, вліз їй на спину і втік.

Показово, що з території центру він втекти ні разу не намагався, метою всіх спроб, була волонтерська їдальня, де він нахабно цупив все підряд і звідки його ситого й задоволеного на руках відносили назад у вольєр.

 

Поделитесь с друзьями хорошим настроением, вот Вам кнопочки:

Наступна цікавинка »