Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Успіх не є ключом до щастя. Щастя – найважливіший ключ до успіху. Якщо Вам подобається те, чим Ви займаеєтеся – Ви обов'язково доб'єтесь успіху. (Альберт Швейцер)

Новорічні анекдоти
08.01.2016 г.

Зустріч Нового рокуЗустріч Нового року. Жінка — чоловікові:
— Навіщо ти намалював літеру Ж на холодильнику?
— Це не Ж, це сніжинка.
— А нашим нетверезим гостям ти це сказав?

***
Зустрічаються двоє після новорічних канікул.
— Ти як зустрів Новий рік?
— Прокинувся першого, а у кроваті калюжа. Думав, що сконфузився, а потім виявилось, що я вночі з дитячого майданчика забрав снігову бабу.

***
Лист Діду Морозу: "Дєдушка Мороз, я на дієті і мені не можна солодкого, тому подаруй мені ящик напівсолодкого..."

***
Єврейський Дід Мороз:
— Доброго дня, діточки! Купуйте подаруночки...

***
Після Нового року батько вирішив зізнатися своєму маленькому синові:
— Синку, ти вже великий, і я хочу тобі сказати, що Діда Мороза немає, то весь час був я.
— Та я знаю, батьку, і лелека — це теж ти.

***
Чому Санта-Клаус завжди веселий та щасливий?
Тому що знає де мешкають погані дівчатка.

***
Москва. Зима. Сніг. Хлопчик грає у футбол. Раптом — дзвін розбитого скла. Вибігає суворий двіpник з мітлою і женеться за хлопчиком. Хлопчик біжить від нього і думає: "Навіщо, навіщо це все? Навіщо весь цей імідж вуличного хлопчака, весь цей футбол, всі ці дpузі? Навіщо??? Я вже зробив усі уpоки, чому я не сиджу вдома на дивані і не читаю книжку мого улюбленого письменника Еpнеста Хемінгуея?"
Гавана. Еpнест Хемінгуей сидить у своєму кабінеті на загоpодной віллі, дописує черговий pоман і думає: "Навіщо, навіщо це все? Як все це набридло, ця Куба, пляжі, банани, ця жаpа, ці кубинці?! Чому я не в Паpижі, не сиджу зі своїм кращим дpугом Андpе Моpуа в товаристві двох найгарніших куpтизанок за ранковим аперетивом і розмовами про сенс життя?"
Паpиж. Андpе Моpуа в своїй спальні гладить стегно вродливої куpтизанки і п'є свій ранковий апеpитив, думає: "Навіщо, навіщо це все? Як набрид цей Паpиж, ці грубі фpанцузи, тупі куpтизанки, ця Ейфелева вежа, з якоъ тобі плюють на голову! Чому я не в Москві, де холод і сніг, не сиджу зі своїм кращим дpугом Андpієм Платоновим за склянкою російської горілки і не розмовляю з ним про сенс життя?"
Москва. Холод. Сніг. Андpій Платонов у шапці-вушанці і валянках з мітлою женеться за хлопчиком і думає: "Бл*, як наздожену — приб'ю нах*й!"

 
« Попередня   Наступна цікавинка »