Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. (Ліна Костенко)

Острівний гороскоп
02.07.2016 г.

Як би вчинили представники різних знаків Зодіаку, якби опинилися на безлюдному острові?

Овен вирішить, що з колективом, насамперед, треба провести організаційну роботу, щоб всі діяли згуртовано, а не розбрелися хто куди. В якості "капітана" команди він запропонує себе, а розроблений план дій у нього вже буде готовий!

Телець візьметься за будівництво плоту — вибиратися ж якось треба! Цей дурень не кине свою затію, доведе її до кінця, навіть, незважаючи на повільне просування роботи. Його ніщо не зупинить!

Близнюків не збентежить вимушене перебування на безлюдному острові. Зміна обстановки їм сподобається. Насправді, в глибині душі вони давно мріяли про щось подібне. Анітрохи не турбуючись про "хліб насущний", вони будуть жадібно вбирати нові відчуття.

Рак оперативно керуватиме процесом здобуття продовольства на острові. Когось він відправить ловити рибу, іншого — збирати фрукти, хтось буде йому допомагати готувати їжу на багатті. Одним словом, Рак не дасть померти команді голодною смертю.

Лев відчуватиме відповідальність за весь колектив і зробить все, щоб полегшити життя на острові товаришам по нещастю. Як би там не було, це пригода, а значить, вона повинна пройти незабутньо. Не кожен же день доводиться бути робінзонами!

Діву будуть найбільше хвилювати злободенні і життєві питання: де влаштувати нічліг, що поїсти, як захиститися від диких тварин і комах. Діва не сподіватиметься на швидкий порятунок, а розраховує тільки на себе, на свої сили.

Терези не будуть падати духом і не дозволять це іншим — їм навіть сподобається перебування тут! Вони будуть постійно жартувати і всіх розважати. А під час вечірнього збору біля багаття після веселих анекдотів Терезів можна і взагалі забути про місце свого вимушеного перебування.

Скорпіон стане чаклувати, щоб спробувати нейтралізувати порушення космічного балансу і повернути всіх назад. У будь-якому випадку, навіть якщо його спроби не увінчаються успіхом, він буде значною моральною (і фізичною) підтримкою для колективу.

Девіз життя оптимістичного Стрільця: "Немає нічого неможливого!" Він буде вірити в те, що за ними прилетять на вертольоті і в те, що це всього лише сон, і що станеться диво, і вони опиняться вдома в кінці кінців!

Козеріг скаже: "Не треба панікувати, все не так погано. Давайте спочатку обстежимо місце, де ми знаходимося. Може вдасться вибратися. Принаймні, треба добре обміркувати, як тут можна вижити".

Водолій дуже засмутиться, що раптово опинився далеко від цивілізації і улюбленого міста. Але його мозок і багата фантазія працюватимуть на пошук виходу з неприємної ситуації. У колективі він стане генератором ідей, буде видавати найнеймовірніші пропозиції як повернутися додому.

Риби молитимуться про порятунок і сподіватимуться, що їх помітить корабель, що пропливатиме повз. Вечорами вони палитимуть на березі багаття і ламатимуть голову над тим, як привернути увагу людей вдень. Їм дуже не подобається стан невизначеності, тому з кожним новим днем, проведеним далеко від дому, вони будуть відчувати себе все більш пригнічено.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »