Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Успіх не є ключом до щастя. Щастя – найважливіший ключ до успіху. Якщо Вам подобається те, чим Ви займаеєтеся – Ви обов'язково доб'єтесь успіху. (Альберт Швейцер)

Передайте за проїзд
23.12.2015 г.

жінка в кабіні літакаАеропорт. Пройшли контроль, сидимо в салоні в хвості, пасажири майже всі якісь нудні, втомлені.
Набрали висоту, сусід дістає з кишені двадцятку, штурхає попереднього пасажира, простягає гроші, каже: "Будьте ласкаві, передайте за проїзд".
Дядько автоматично бере купюру, декілька секунд "зависає", а потім, посміхнувшись і змовницьки сміючись, те ж саме каже пасажиру перед ним.
Двадцятка дійшла до початку літака з хвилею сміху та жартиків і потрапила до рук симпатичної панночки. Мій сусід-жартівник і каже: "Ну, от, і дівчині приємно, і пасажири отримали позитиву за двадцятку."
Гадаєте історія на цьому закінчилася? Далебі... Панночка теж виявилася з гумором, встала з крісла і з серйозним виглядом зайшла до відсіку стюардес.
У салоні літака настала тиша...
Через хвилину наша дівчина повернулася з тим само незворушним виглядом, віддала двадцятку своєму сусіду і щось неголосно йому сказала.
Тепер вже хвиля сміху йде у зворотньому боці, доходить до нас з двадцяткою і зі словами: "Пілоти просили дати без здачі".

 
« Попередня   Наступна цікавинка »