Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Ми обмежені, але ми здатні розширяти свої межі. (Стівен Кові)

Андре Моруа
01.02.2023 г.

Андре Моруа"Мерзотники завжди беруть гору над порядними людьми тому, що вони поводяться з порядними людьми як із мерзотниками, а порядні люди поводяться з мерзотниками як із порядними людьми. Нерозумний не любить розумного, неосвічений – освіченого, невихований – вихованого і т.д. І все це прикриваючись якою-небудь фразою: "Я людина проста", "я не люблю мудрувань", "я прожив своє життя і без цього", "все це від лукавого" і т.д. А в душі – ненависть, заздрість, почуття власної неповноцінності".

"Ви все життя будете зустрічати людей, про яких із подивом скажете: "За що він мене не злюбив? Я ж йому нічого не зробив". Помиляєтеся! Ви нанесли йому найтяжчу образу: ви – живе заперечення його гнилої натури".

 
Досвід
22.09.2021 г.

Двигун гігантського екскаватора зламався, і ніхто не міг його відремонтувати, тому найняли інженера-механіка з більш як 40-річним досвідом. той дуже ретельно перевірив двигун зверху до низу. Побачивши все, інженер дістав свою сумку і витягнув звідти маленький молоток...

 
Дельфин
08.07.2021 г.

Знаменитый итальянский дайвер Энцо Майорка нырял в море близ Сиракуз со своей дочерью Россаной, которая была на лодке. Погружаясь, он почувствовал, что-то слегка ударило его по спине. Он повернулся и увидел дельфина. Потом понял, что он не хочет играть, а что-то говорил...

 
Скільки людині треба друзів?
29.01.2021 г.

Учень прийшов до Вчителя і запитав його:
— Вчителю, скільки друзів повинно бути у людини — один чи багато?
— Все дуже просто, — відповів Учитель, — зірви мені он те червоне яблуко з верхньої гілки.
Учень задер голову і відповів:
— Але воно дуже високо висить. Мені не дістати.
— Поклич друга, нехай він допоможе тобі, — відповів Майстер.

 
Что такое яд?
14.06.2020 г.

Джалаладдин Руми — Что такое яд?
— Яд — это все, что превышает ваши потребности. Ядом может стать сила, богатство, желания эго, жадность, лень, любовь, амбиции, ненависть или что-то еще.

 
Банки і грабіжники
26.06.2019 г.

пограбування банкуРозповідають, що колись у далекій провінції грабіжники зайшли в банк. Один з них крикнув на вході: "Не рухатися! Гроші належать банку, а життя належить вам!" Всі присутні смирно лягли на підлогу.
Це приклад того, як термін змінює сприйняття світу.

 
Магическая фраза: "Уже оплачено"
25.12.2018 г.

женщина
Позвольте себе больше. Эта фраза не о деньгах, она о вредоносной привычке жертвовать собой, "отрабатывать" хорошее, не брать то, что хочется взять от жизни, во всем ставить себя на второе место, и, как следствие, впадать в состояния, с этим связанные: вины, стыда, горечи, бессилия, апатии.

Если в вашей жизни были тяжелые испытания, через которые вы прошли, это фраза — для вас.

 
Думай про хороше — будеш здоровий!
07.06.2017 г.

АвіценнаОдин з найвідоміших лікарів стародавності Авіценна говорив: "У лікаря є три засоби у боротьбі з хворобою — слово, рослина, ніж". Зверніть увагу — слово на першому місці.

 
Притча про голку
07.06.2017 г.

Одного разу селянин врятував даоса, коли той тонув. Вирішив даос віддячити селянина за добрий вчинок і відвів його в свою печеру. Там він дістав зі сховку величезний гарбуз і вийняв з нього три чарівні речі: голку, калатало та жезл. Поклав їх даос біля ніг селянина і сказав:
— Хоч ці речі й нагадують бур’ян на вигляд, укладена в них чарівна сила: голка дарує життя і виліковує всі хвороби, колотушка при ударі креше золоті і срібні монети, а жезл дає владу перемогти будь-яке військо і знищити ворогів. Ти врятував мені життя, і в нагороду ти можеш вибрати одну з них.
Селянин, недовго думаючи, взяв голку і заховав її у себе в поясі.
— Ти надто швидко прийняв рішення, — здивувався даос. — Невже тебе не приваблюють багатство чи влада?
— Я вибрав життя, — відповів мудрий селянин, — так як ні влада, ні багатство без нього ціни не мають, а, рятуючи життя інших, я, при бажанні, буду мати і владу, і багатство. Ось чому мені миліше голка, а що стосується жезла і калатала, то з ними клопоту не оберешся.

 
Путешествуйте любя
14.03.2017 г.

путешествиеНадо путешествовать только с тем, кого любишь.

Эрнест Хемингуэй

 
<< [Перша] < [Попередня] 1 2 3 4 [Наступна] > [Остання] >>

Результати 1 - 20 з 75