Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Ми обмежені, але ми здатні розширяти свої межі. (Стівен Кові)

Справа вагітної жінки
14.07.2021 г.

Великобританія. Судовий запис N12659. Справа вагітної жінки.

Жінка приблизно на 8-му місяці вагітності сіла в автобус. Вона зауважила, що чоловік навпроти дивиться на неї і посміхається. Вона негайно пересіла на інше місце. Чоловік посміхнувся ширше, жінка знову пересіла. Чоловік заусміхався на весь рот.

Коли жінка пересіла в 4-й раз, чоловік заіржав на весь автобус. Вона поскаржилася водієві і чоловік був заарештований. Випадок був переданий до суду.

Суддя запитав чоловіка (приблизно років двадцяти), що він може сказати на своє виправдання?

— Ваша честь, все було приблизно так: коли жінка зайшла в автобус, я нічого не міг вдіяти, але помітив її стан. Вона сіла під рекламним постером "Подвійні м'ятні близнюки на підході", і я посміхнувся. Потім вона пересіла на місце під знаком "Мазь Слогана зменшить пухлину", і я знову змушений був посміхнутися. Потім вона перенесла себе на місце під постером "Велика палиця Вільяма зробила свою справу" (Williаm's Вig Stiсk did thе Тriсk), і я ледве стримував себе. Але коли вчетверте вона пересіла і опинилася під рекламою "Гума Gооdуеаr могла запобігти цьому нещасному випадку" (Gооdуеаr Rubbеr соuld hаvе рrеvеntеd this ассidеnt) я не стримався...

Суддя:
— ВИПРАВДАНИЙ!

 
« Попередня   Наступна цікавинка »