Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

– Кохана, я хочу трохи пожити для себе.
– Ну, поживи, поки я нафарбуюся...

Справа вагітної жінки
14.07.2021 г.

Великобританія. Судовий запис N12659. Справа вагітної жінки.

Жінка приблизно на 8-му місяці вагітності сіла в автобус. Вона зауважила, що чоловік навпроти дивиться на неї і посміхається. Вона негайно пересіла на інше місце. Чоловік посміхнувся ширше, жінка знову пересіла. Чоловік заусміхався на весь рот.

Коли жінка пересіла в 4-й раз, чоловік заіржав на весь автобус. Вона поскаржилася водієві і чоловік був заарештований. Випадок був переданий до суду.

Суддя запитав чоловіка (приблизно років двадцяти), що він може сказати на своє виправдання?

— Ваша честь, все було приблизно так: коли жінка зайшла в автобус, я нічого не міг вдіяти, але помітив її стан. Вона сіла під рекламним постером "Подвійні м'ятні близнюки на підході", і я посміхнувся. Потім вона пересіла на місце під знаком "Мазь Слогана зменшить пухлину", і я знову змушений був посміхнутися. Потім вона перенесла себе на місце під постером "Велика палиця Вільяма зробила свою справу" (Williаm's Вig Stiсk did thе Тriсk), і я ледве стримував себе. Але коли вчетверте вона пересіла і опинилася під рекламою "Гума Gооdуеаr могла запобігти цьому нещасному випадку" (Gооdуеаr Rubbеr соuld hаvе рrеvеntеd this ассidеnt) я не стримався...

Суддя:
— ВИПРАВДАНИЙ!

 

Поделитесь с друзьями хорошим настроением, вот Вам кнопочки:

« Попередня   Наступна цікавинка »