Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Ми обмежені, але ми здатні розширяти свої межі. (Стівен Кові)

Тест "Улюблене дерево"
30.10.2016 г.

Яке з дерев Вам подобається більше? Виберіть одне з дерев і прочитайте тлумачення психолога.
тест улюблене дерево

1. Щедрий і моральний.

Ви прагнете стати кращими. У вас високі амбіції і стандарти. Людям може і здатися, що з вами важко, але найважче вам з самим собою. Ви старанно працюєте, але ви не егоїст. Ви працюєте, тому що хочете зробити світ кращим. Ви любите, поки вас не поранять. Але і після все ще не перестаєте любити. Дуже мало людей можуть оцінити по достоїнству все, що ви робите.

2. Захоплюючий і правдивий.

Ви відповідальна людина, яка любить піклуватися про інших. Ви вірите в чесну працю і легко берете на себе зобов'язання. У вас хороший характер. Ви викликаєте довіру у людей. Ви яскравий, швидкий і дотепний. У вас завжди є щось цікаве, що розповісти.

3. Розумний і замислений.

Ви відмінний мислитель. Ваші думки та ідеї — важливі. Ви любите обдумувати свої теорії і погляди на самоті. Ви інтроверт. Ви ладите з тими, хто любить думати і вчитися. Ви ніколи не буваєте поверхневим. Ви витрачаєте багато часу, роздумуючи про мораль. Ви намагаєтеся робити те, що правильно, навіть якщо більша частина суспільства з вами не згодна.

4. Проникливий і філософський.

Ви унікальний, єдина в своєму роді душа. Поруч з вами немає нікого схожого на вас. Ви інтуїтивний і трохи чудернацький. Вас часто розуміють неправильно, і це вас ранить. Вам необхідний особистий простір. Ваша творчість потребує розвитку і вимагає поваги оточуючих. Ви — людина, яких чітко бачить темні і світлі сторони життя. Ви — емоційна людина.

5. Впевнений і домінуючий.

Ви — дуже незалежний. Ваш принцип: "Зроблю сам". Покладаєтеся тільки на себе. Знаєте як залишатися сильним для себе і людей, яких ви любите. Знаєте чого хочете і не боїтеся йти назустріч бажанню, цілі, мрії. Єдине, що Вам потрібно від людей — щоб вони були щирі і правдиві з вами.

6. Добрий і чутливий.

Ви легко будуєте відносини з людьми. Маєте багато друзів і любите робити їх життя кращим. У вас тепла і світла аура. Люди відчувають себе вкрай спокійно у вашій присутності. Ви щодня думаєте як стати ще кращим. Ви хочете бути цікавим, проникливим і унікальним. Вам необхідна любов більш ніж будь-кому в світі. Ви готові любити тих, хто не любить вас у відповідь.

7. Щасливий і незворушний.

Ви чуйна, розуміюча людина. Ви слухаєте уважно і без осуду. Ви вважаєте, що кожна людина має свій власний шлях у житті. Ви легко приймаєте події і людей. Ви стресостійкий і рідко турбуєтеся. Ви, як правило, дуже розслаблені. Завжди добре проводите час, при цьому, не збиваючись з власного шляху.

8. Чарівний і енергійний.

Ви — людина весела і смішлива. Ви перебуваєте в гармонії з усім світом. Ви спонтанний. Завжди повні ентузіазму. Ви завжди "За!", особливо якщо мова йде про якусь пригоду. Ви часто дивуєте і шокуєте людей. Але що поробиш... Ви просто завжди залишаєтеся самим собою. Вам все цікаво, ви легко захоплюєтеся. Якщо щось вас цікавить, ви не заспокоїтеся, поки не вивчите це досконально.

9. Повний оптимізму і удачливий.

Ви вірите, що життя — це подарунок, і намагаєтеся зробити якомога більше і скористатися якомога більшим з того, що Вам було дано. Безмірно пишаєтеся тим, чого добилися в житті. З тими, кого любите, готові розділити всі радощі й прикрощі. У Вас дуже здоровий погляд на життя — для Вас склянка води завжди наполовину повна. Використовуєте будь-яку можливість, щоб прощати, вчитися і рости. Життя занадто коротке, щоб робити що-небудь інше.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »