Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Інтернет з'єднує людей, що знаходяться далеко, але часто роз'єднує з тими, хто знаходиться поруч.

Тест з чоловічками
18.06.2021 г.

Тест з чоловічками

Оберіть чоловічка, який вам найбільш імпонує. Результат читайте далі...

1 тип - "керівник"
Зазвичай це люди, які мають схильність до керівної та організаторської діяльності. Орієнтовані на соціально-значущі норми поведінки, можуть володіти даром хороших оповідачів. Мають гарну адаптацією в соціальній сфері.

2 тип - "відповідальний виконавець"
Володіє багатьма рисами типу "керівник", проте в прийнятті відповідальних рішень часто присутні коливання. Даний тип людей більш орієнтований на "вміння робити справу", високий професіоналізм.

3 тип - "тривожно-недовірливий"
Характеризується різноманітністю здібностей та обдарованостю - від тонких ручних навичок до літературного дару. Зазвичай людям даного типу тісно в рамках однієї професії, вони можуть поміняти її на абсолютно протилежну і несподівану.

4 тип - "вчений"
Ці люди легко абстрагуються від реальності, мають "концептуальний розум", відрізняються здатністю розробляти "на все" свої теорії. Зазвичай мають душевну рівновагу і раціонально продумують свою поведінку.

5 тип - "інтуїтивний"
Люди цього типу володіють сильною чутливістю нервової системи, високою її виснажуваністю. Легше працюють на переключення від однієї діяльності до іншої, зазвичай виступають "адвокатами меншини", за якою стоять нові можливості.

6 тип - "винахідник, конструктор, художник"
Часто зустрічається серед осіб з "технічної жилкою". Це люди, що володіють багатою уявою, просторовим баченням, часто займаються різними видами технічної, художньої та інтелектуальної творчості.

7 тип - "емотивний"
Мають підвищене співпереживання по відношенню до інших. Болі і турботи інших людей знаходять у них співучасть, співпереживання і співчуття, на яке вони витрачають багато енергії, в результаті стає скрутною реалізація їх власних здібностей.

8 тип - "нечутливий до переживань інших"
Володіє протилежною тенденцією емотивного типу. Зазвичай не відчуває переживань інших людей або ставиться до них з неувагою. Якщо це хороший фахівець, то він може змусити інших робити те, що він вважає за потрібне.

 
« Попередня   Наступна цікавинка »