Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Мимолетная Цитатка :0)

Когда женщина, которой есть что сказать, молчит, тишина оглушает. (Анна и Король)

Перукар стриже лікаря
14.09.2020 г.

Перукар стриже лікаря — Докторе, скажіть, чому у нас з медициною все гірше і гірше?
Клієнт-лікар відповідає...
— Уявіть, що Ви повинні письмово фіксувати і обґрунтовувати застосування кожного інструменту для стрижки, складати перспективний і погодинний план стрижки кожної голови, обґрунтувати письмово її миття, застосування шампуню та інших засобів догляду за волоссям. Оплата Вашої праці буде прямо залежати від кількості статей про користь стрижки, які Ви опублікуєте, причому з урахуванням рейтингу видання ("Cosmo" — супер, "Господиня" — так собі), від читання публічних лекцій про миття голови та участі в семінарах та конференціях на тему "Гоління як історичний концепт в медіа-комунікативному аспекті"... Кілька разів на рік до Вас будуть приїжджати з перевірками. Рішенням керывництва буде заборонено використання ножиць з гострими кінцями...
Перукар:
— Бл ...! А стригти ж КОЛИ?!
Лікар:
— Вважаю, я відповів на Ваше питання.

 
Сэ Рэ Сэ Рэ
28.04.2020 г.

Вы думаете почему в СССР были такие длинные очереди? Потому что еда была вкусная. И товары качественные. Не то, что сейчас. Теперь еда лежит - её никто не берёт. А в СССР производство еды приходилось ограничивать - чтобы люди не переедали. Если бы еда всё время была в магазинах, никто бы на работу не ходил. Все бы торчали в магазинах и жрали.

магазин для иностранцев в СССР

 
Як військовий і цивільний пілоти в небі хистом мірялися
06.11.2019 г.

як військовий і цивільний пілоти в небі хистом мірялисяAirbus А380 пролітає над Атлантикою зі швидкістю 800 км/год на висоті 11 км, поруч раптово з'являється Eurofighter.

Пілот винищувача сповільнюється, йому теж нудно довго летіти над океаном, летить поруч з Аеробусом і вітає пілота пасажирського літака по радіо: "Керувати Аеробусом так нудно, правда? Подивіться, як я вмію..."

Він перевертає свій реактивний літак на спину, прискорюється, долає звуковий бар'єр, швидко піднімається до запаморочливої висоти, щоб спуститися майже до рівня моря в захоплюючому піке. Потім повертається до Аеробусу через мертву петлю і питає: "Ну, як?"

Пілот Airbus відповідає: "Вражаюче! А тепер дивись сюди..."

Військовий пілот стежить за Airbus, але нічого не відбувається. Він продовжує летіти прямо з тією ж швидкістю. Через п'ять хвилин пілот Airbus по рації: "Ну, як тобі?"

Пілот винищувача спантеличено: "І що ти зробив? Ти ж летів так само, як і останні 5 годин".

Пілот AirBus сміється: "Я встав, розім'яв ноги, сходив в туалет, потім до хвостового бару, взяв чашку кави і булочку з корицею, призначив зустріч зі стюардесою на наступні три ночі в п'ятизірковому готелі, який за рахунок роботодавця".

Мораль історії така: коли ви молоді, швидкість і адреналін - це круто. А як ви стаєте старше і мудріше, то починаєте цінувати розміреність і комфорт.

 
Какая ты нечисть по Зодиаку
03.11.2019 г.

1. ЗМЕЙ ГОРЫНЫЧ – ОВЕН (21 марта – 20 апреля)

Неослабевающая энергия правящей планеты Марс влияет с такой силой на бедное животное, что все вокруг него бегают с прожженными дырами и пахнут паленым. Поэтому его неугасимую заботу и внимание, как и его самого, трудно не заметить. Обжигает всеми частями речи честно и прямолинейно, но лучше бы молчал. Змей Горыныч импульсивен, ему следует досчитать до тридцати и хорошо подумать каждой своей головой, прежде чем лететь и созидать, разрушив все до основания. Ему не удается примерить чужую шкуру, ни одна шкура не налезет на такую масштабную личность. Поэтому это ползающая, летающая, спящая и огнеметная самоуверенность, непомерная гордыня и истина в последней инстанции. Пылкий сторонник вежливой диктатуры и тактичного навязывания собственного мнения прицельным огнем, но первым в драку не полезет. В каждой бочке массивная затычка, которая стремится руководить и владельцем бочки, и напитком, и бочкой. Мыслит глобально, с размахом, сильно преувеличивая факты. Если болен на всю голову, то сразу на три, если уел с аппетитом одного рыцаря, клянется, что уел дюжину.

 
На корпоративі з дружиною і коханкою
08.10.2019 г.

Високопосадовець з дружиною на корпоративі показує їй колег.
— Ось гендиректор з дружиною, а біля бару його коханка у червоному сидить. А ось його перший зам з дружиною, а його коханка танцює у рожевому.
Дружина питає:
— А де ж твій зам?
— Так он стоїть, з дружиною розмовляє, а його коханка далі шампанське п'є. О, дивись, а ось і моя коханка зайшла у зал.
Дружина оглядає її і каже:
— Наша — краща.

На корпоративі з дружиною і коханкою

 
Анеки липня 2019
04.08.2019 г.

нова секретаркаПрацюю адміном на фірмі. Підзиває якось мене нова секретарка, типічна блонда, бо у неї принтер не працює. Як і завжди в таких випадках, я просто додав паперу в принтер))) Подивився на її монітор - на диску С в неї були лише дві теки: "Різне" і "Інше"...

 
Накликай себе предсказание
07.06.2019 г.
 
Чоловік з дружиною посварилися
24.05.2019 г.

Чоловік з дружиною посварилисяЧоловік з дружиною посварилися.

Не розмовляють одне з одним.

Обмінюються записками.

Чоловік перед сном пише: "Розбуди мене о 7.30".

Прокидається о 9 ранку, дружини вдома немає, на столі записка: "Вставай, вже 7.45".

 
Сбежавший квадрик
12.04.2019 г.
 
Дика олениха в магазині
15.05.2018 г.

Олениха зайшла в магазин невеликого американського містечка Форт-Колінз, штат Колорадо. Довго стояла, принюхувалася. Хазяйка магазину думала, що тварина загубилася, ледь виманила її на вулицю, пригостивши шоколадним батончиком з арахісом, і провела через дорогу до лісу, після чого олениха пішла.

олениха в магазині

Але через пів-години...

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 20 из 417