Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Успіх не є ключом до щастя. Щастя – найважливіший ключ до успіху. Якщо Вам подобається те, чим Ви займаеєтеся – Ви обов'язково доб'єтесь успіху. (Альберт Швейцер)

Справа вагітної жінки
14.07.2021 г.

Великобританія. Судовий запис N12659. Справа вагітної жінки.

Жінка приблизно на 8-му місяці вагітності сіла в автобус. Вона зауважила, що чоловік навпроти дивиться на неї і посміхається. Вона негайно пересіла на інше місце. Чоловік посміхнувся ширше, жінка знову пересіла. Чоловік заусміхався на весь рот.

 
Анекдоти про чоловіків і жінок
28.06.2021 г.

***
— Ти куди зібралася?
— Заміж...
— А чого речей так мало?
— Так я ненадовго...

 
Цицьки рулять
04.06.2021 г.

дівка з великими цицькамиКоли мені було 17, я мріяв про дівчину з великими ціцьками. У 18 у мене з'явилася така дівчина, їй було близько двадцяти, в ліжку вона навчила мене всьому, але між нами не було пристрасті.

Тоді я вирішив знайти собі пристрасть.

 
Анекдот про штурмана
13.03.2021 г.

анекдот про штурмана Списали штурмана з льотної роботи. Поїхав до дружини на батьківщину, в село. Дружина просить фермера взяти чоловіка на роботу. Фермер питає штурмана:
- Що робити вмієш?
- Карти читаю, траси прокладаю, рахую добре.
- Карти у нас тільки гральні, траса одна до райцентру, а ось рахівник потрібен. Бачиш стадо корів у полі, порахуй.
Штурман подивився на стадо, дістав ШЛ-10, пошурував і каже:
- 54.
Перевірили, все вірно.
- А геть на горизонті велике стадо корів, скільки?
Штурман глянув на стадо, взяв ШЛ-10, пошурував і каже:
- 327.
Перевірили, знову все вірно. Закусило Зігнали селяни всіх своїх корів, рахуй, кажуть.
Штурман глянув, взяв ШЛ-10, пошурував туди-сюди і каже:
- 1243.
Два дні перевіряли, збивалися три рази, але виявилося все правильно.
Фермер:
- Беру тебе на роботу, але розкажи, як це у тебе виходить?
- Та нічого складного, рахую кількість сосків, ділю на чотири і беру поправку на яйця.

 
Зодиакальные тёрки
05.11.2020 г.

Зодиакальные терки

Овен: Ребята, давайте прекращать этот разброд и шатание. Нам нужен главный. Предлагаю выбрать его на этом собрании.
Весы: А чем тебя не устраивает шатание?
Скорпион: И чем тебя не устраивает разврат?
Козерог: Он сказал – разброд, а не разврат.
Скорпион: Да? Жалко.
Водолей: Жалко у тебя знаешь где?
Скорпион: Там же, где у тебя водосток.

 
Перукар стриже лікаря
14.09.2020 г.

Перукар стриже лікаря — Докторе, скажіть, чому у нас з медициною все гірше і гірше?
Клієнт-лікар відповідає...
— Уявіть, що Ви повинні письмово фіксувати і обґрунтовувати застосування кожного інструменту для стрижки, складати перспективний і погодинний план стрижки кожної голови, обґрунтувати письмово її миття, застосування шампуню та інших засобів догляду за волоссям. Оплата Вашої праці буде прямо залежати від кількості статей про користь стрижки, які Ви опублікуєте, причому з урахуванням рейтингу видання ("Cosmo" — супер, "Господиня" — так собі), від читання публічних лекцій про миття голови та участі в семінарах та конференціях на тему "Гоління як історичний концепт в медіа-комунікативному аспекті"... Кілька разів на рік до Вас будуть приїжджати з перевірками. Рішенням керывництва буде заборонено використання ножиць з гострими кінцями...
Перукар:
— Бл ...! А стригти ж КОЛИ?!
Лікар:
— Вважаю, я відповів на Ваше питання.

 
Сэ Рэ Сэ Рэ
28.04.2020 г.

Вы думаете почему в СССР были такие длинные очереди? Потому что еда была вкусная. И товары качественные. Не то, что сейчас. Теперь еда лежит - её никто не берёт. А в СССР производство еды приходилось ограничивать - чтобы люди не переедали. Если бы еда всё время была в магазинах, никто бы на работу не ходил. Все бы торчали в магазинах и жрали.

магазин для иностранцев в СССР

 
Як військовий і цивільний пілоти в небі хистом мірялися
06.11.2019 г.

як військовий і цивільний пілоти в небі хистом мірялисяAirbus А380 пролітає над Атлантикою зі швидкістю 800 км/год на висоті 11 км, поруч раптово з'являється Eurofighter.

Пілот винищувача сповільнюється, йому теж нудно довго летіти над океаном, летить поруч з Аеробусом і вітає пілота пасажирського літака по радіо: "Керувати Аеробусом так нудно, правда? Подивіться, як я вмію..."

Він перевертає свій реактивний літак на спину, прискорюється, долає звуковий бар'єр, швидко піднімається до запаморочливої висоти, щоб спуститися майже до рівня моря в захоплюючому піке. Потім повертається до Аеробусу через мертву петлю і питає: "Ну, як?"

Пілот Airbus відповідає: "Вражаюче! А тепер дивись сюди..."

Військовий пілот стежить за Airbus, але нічого не відбувається. Він продовжує летіти прямо з тією ж швидкістю. Через п'ять хвилин пілот Airbus по рації: "Ну, як тобі?"

Пілот винищувача спантеличено: "І що ти зробив? Ти ж летів так само, як і останні 5 годин".

Пілот AirBus сміється: "Я встав, розім'яв ноги, сходив в туалет, потім до хвостового бару, взяв чашку кави і булочку з корицею, призначив зустріч зі стюардесою на наступні три ночі в п'ятизірковому готелі, який за рахунок роботодавця".

Мораль історії така: коли ви молоді, швидкість і адреналін - це круто. А як ви стаєте старше і мудріше, то починаєте цінувати розміреність і комфорт.

 
Какая ты нечисть по Зодиаку
03.11.2019 г.

1. ЗМЕЙ ГОРЫНЫЧ – ОВЕН (21 марта – 20 апреля)

Неослабевающая энергия правящей планеты Марс влияет с такой силой на бедное животное, что все вокруг него бегают с прожженными дырами и пахнут паленым. Поэтому его неугасимую заботу и внимание, как и его самого, трудно не заметить. Обжигает всеми частями речи честно и прямолинейно, но лучше бы молчал. Змей Горыныч импульсивен, ему следует досчитать до тридцати и хорошо подумать каждой своей головой, прежде чем лететь и созидать, разрушив все до основания. Ему не удается примерить чужую шкуру, ни одна шкура не налезет на такую масштабную личность. Поэтому это ползающая, летающая, спящая и огнеметная самоуверенность, непомерная гордыня и истина в последней инстанции. Пылкий сторонник вежливой диктатуры и тактичного навязывания собственного мнения прицельным огнем, но первым в драку не полезет. В каждой бочке массивная затычка, которая стремится руководить и владельцем бочки, и напитком, и бочкой. Мыслит глобально, с размахом, сильно преувеличивая факты. Если болен на всю голову, то сразу на три, если уел с аппетитом одного рыцаря, клянется, что уел дюжину.

 
На корпоративі з дружиною і коханкою
08.10.2019 г.

Високопосадовець з дружиною на корпоративі показує їй колег.
— Ось гендиректор з дружиною, а біля бару його коханка у червоному сидить. А ось його перший зам з дружиною, а його коханка танцює у рожевому.
Дружина питає:
— А де ж твій зам?
— Так он стоїть, з дружиною розмовляє, а його коханка далі шампанське п'є. О, дивись, а ось і моя коханка зайшла у зал.
Дружина оглядає її і каже:
— Наша — краща.

На корпоративі з дружиною і коханкою

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 20 из 423