Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Дивись на життя веселіше: наступив на граблі – насолоджуйся феєрверком!

Він лише помилився на два... (Весела історія про футболістів)
16.04.2009 г.
Джон був футбольним тренером Британського Університету. Він завжди намагався знайти гарних спортсменів для своєї команди. Джон дуже добре тренував своїх гравців.

Вони гарно бігали, пригали, плавали, гребли (веслами) і грали і різні ігри. Вони часто брали участь у перегонах і майже завжди вигравали. Всі Джонові гравці були високі сильні чоловіки, прекрасні спортсмени і просто хороші люди. Майже ніколи з-за них не було проблем, а університетська команда була найкращою на півдні Англії. Регулярні тренування, дотримання дієти і багато фізичних вправ — дуже важливо для спортсменів. Вони завжди дотримувалися порад тренера і отримували хороші та відмінні результати в усіх домашніх та міжнародних змаганнях і матчах. Вони дуже рідко програвали або закінчували гру внічию. Фактично, вони майже завжди перемагали.

Єдиною проблемою деяких футбольних гравців було погане знання багатьох шкільних предметів, тому що часто спортсмени слабкі в математиці, англійській мові та іншому, і для них нечасто легко стати студентами університету.

Одного дня тренер привів найкращого свого гравця до університетського професора. Той задавав молодій людині деякі запитання. Професор вибрав дуже легкі запитання, але хлопець не міг відповісти на жоден. Наприуінці професор спитав: "Скільки буде 5*7?" Студент довго думав, потім відповів: "36". Професор потрусив його голову і глянув на тренера. "Це неможливо", — сказав він. "Я не хочу покарати вашу команду. Я розумію, що він може гарно кинути м'яча, але він зовсім не знає математики. Він не може бути студентом".

Але тренер сер'йозно спитав: "Будь-ласка, сер! Дозвольте йому стати студентом. Він же помилився лише на два..." :)))))))))))))))))
 
« Попередня   Наступна цікавинка »