Єдина країна
Быть свободным – это ничто, стать свободным – это все! Карл Людвиг Бёрне

Кажуть розумні люди...

Не кохайте жінок-лікарів, вони кажуть: ”Наступний!”
Не кохайте жінок-продавців, вони говорять: ”Станьте в чергу!”
Кохайте жінок-педагогів, вони говорять: ”Давай повторимо ще раз!” :)))

Жіночі груди подовжують чоловікам життя
20.05.2016 г.

розглядання жіночих грудей подовжує життяЩоденне 10-хвилинне споглядання жіночих грудей подовжує чоловікам життя на 5-7 років. Це довели вчені Чернівецького національного університету під керівництвом професора Г. Вовтушанського. І у нас немає підстав їм не вірити.

Але чому саме корисно дивитися на жіночі груди, і яким чином це впливає на тривалість життя? Це явище досліджували протягом 5 років вчені кафедри психомамології Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Це важливе заняття здійснює такий самий позитивний вплив на чоловічий організм, як і 30-хвилинне фізичне навантаження у спортзалі. У тривалому і ґрунтовному науковому дослідженні брали участь 242 чоловіки-добровольці у віці від 18 до 68 років. За результатами дослідження з’ясувалося, що представники сильної статі, які щодня насолоджувалися видом жіночих форм, набагато рідше страждали від гіпертонії і серцево-судинних захворювань, ніж ті, хто був позбавлений можливості спостерігати груди жінок.

Дивлячись на жіночі груди, чоловіки, як правило, відчувають легке сексуальне збудження. Завдяки цьому активізується робота серцево-судинної системи і збільшується приплив кисню разом з кров’ю до всіх тканин організму, пояснюють вчені. Вони стверджують, що споглядання жіночих принад знижує ризик виникнення інфарктe та інсульту на 56%.

Окрім цього, стало відомо, що споглядання жіночих грудей виступає для чоловіків в ролі зорового подразника статевого центру мозку, розташованого в гіпоталамусі. В результаті біохімічної реакції наднирники виробляють гормон кортизол, який відповідає за регулювання тиску крові, метаболізм глюкози, інсуліну, балансу цукру в крові, запальні реакції та імунні функції. Так що можна впевнено стверджувати, що розглядання жіночих грудей є цілком корисним ділом для чоловічого здоров’я.

Учені висунули нову революційну гіпотезу, яка пояснює пристрасть чоловіків до жіночих грудей. Науковці університету під керівництвом французького вченого доктора Ва-де-Пеля, після низки експериментів з добровольцями обґрунтовували нейрофізіологічними потребами потяг чоловіків до стимуляції жіночих грудей.

Професор університету Г.Вовтушанський, який досліджує нейрофізіологічні механізми складних форм поведінки вищих приматів, виступив з думкою, згідно з якою любов до жіночих грудей стала результатом альтернативного використання більш давньої нейропсихологічної системи, первинним завданням якої було формування прихильності між дитиною і матір’ю. Іншими словами, в ході еволюції система, що зміцнює зв’язок мами і дитини, стала відповідати за покращення стосунків між партнерами. За словами фахівця, ключову роль у цьому процесі відіграє викид гормону оскітоцину, який однаковою мірою виділяється, як при годуванні груддю, так і при сексуальному збудженні.

Стимулюючи груди партнерки, чоловік підвищує її збудження і підсилює прихильність до себе.

Натуральні чи штучні? Паралельно досліджувалася різниця впливу споглядання натуральних і штучних грудей. Однією з відмінностей була контрольна група чоловіків, яким під час експерименту була надана можливість дивитися на жіночі груди, збільшені за допомогою імплантантів. Цікавий факт, що натуральні жіночі груди надавали здоров’ю чоловіків набагато сильніший терапевтичний ефект, ніж штучно збільшені.

Чи розмір має значення? Дослідники емпіричним шляхом довели, що показники здоров’я чоловіків корегувалися з розміром розглянутих жіночих грудей. Тобто, з точки зору чоловічого здоров’я, дивитися на груди 3-го розміру виявилося кориснішим, ніж на бюст меншого розміру. Хоча ці дані ще вимагають грунтовнішого дослідження, адже не вдалося поки що встановити прямого зв’язку — у деяких добровольців виникали очевидні зміни в організмі навіть при спогляданні грудей менших 3-го розміру і ніяким чином не відбувалися зміни навіть при демонстрації натуральних грудей більших 6-го.

Регулярно дивитися на жіночі груди корисно ще й з точки зору тривалості життя. Погодьтеся, це переконливий аргумент на користь такого приємного не марнування часу.

Що корисного з цього для жінок? Доведено, що при першому погляді на жінку більше половини чоловіків дивляться на її груди, 30% чоловіків оцінюють талію і стегна, і менше 20% дивляться жінці в обличчя. Який з цього можна зробити висновок? Можливо, жінкам не варто бути настільки уважними до носогубних складок і інших зморшок на обличчі?

 
« Попередня   Наступна цікавинка »